Реєстрація домену college

Чому варто вибрати домен .COLLEGE?

Для тих, хто прагне здобути вищу освіту, коледж – це певна мета. Використання доменного розширення .college дозволяє представити вашу академічну організацію світовій спільноті студентів та викладачів. Це адаптоване, необмежене розширення глобального домену ідеально підходить для використання академічними установами, послугами та компаніями, пов’язаними з освітою, а також студентськими групами, які прагнуть присутності в Інтернеті.

Чи підходить мені доменне розширення .COLLEGE?

Важливо відзначити, що до реєстрантів домену .college не пред’являються особливі вимоги щодо акредитації, а також немає обмежень на кількість доменних імен, що отримуються. Завдяки такій свободі домен верхнього рівня .college може відкрити двері для нових можливостей та інновацій в Інтернеті.

Домен college підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену college складає 86.50 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.college
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену college

Найменування доменної зониcollege
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.college
Правила доменної зониhttps://nic.college/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену86.50

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я college

1 рік2 роки3 роки
86.50 172.00 258.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні college

.college
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен college

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніcollege має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .college . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніcollege є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніcollege – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену college

Весь процес реєстрації доменуcollege зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніcollege . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуcollege . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменcollege . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменcollege автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).