Реєстрація домену kitchen

Чому варто вибрати домен .KITCHEN?

Новий домен верхнього рівня (TLD) .kitchen надає простір імен, що відноситься до кухонної індустрії. Будучи відкритим реєстром, цей домен верхнього рівня досить широкий, щоб включити всі дизайн, постачання, переробку та журнали, пов’язані з кухнями, як домашніми, так і промисловими.

Чи підходить мені розширення домену .KITCHEN?

Розширення .kitchen відмінно підходить для блогів про благоустрій будинку і кулінарії, а також для вітрин магазинів, що торгують кухонним приладдям, підрядників по переробці та портфоліо дизайнерів. Зареєструйте своє доменне ім’я .kitchen у TutHost вже сьогодні.

Домен kitchen підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену kitchen складає 27.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.kitchen
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену kitchen

Наименование доменной зоныkitchen
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.kitchen
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена27.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я kitchen

1 год2 года3 года
27.00 $54.00 $81.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні kitchen

.kitchen
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен kitchen

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніkitchen є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніkitchen має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .kitchen . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніkitchen – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену kitchen

Весь процес реєстрації доменуkitchen зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніkitchen . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуkitchen . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменkitchen . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменkitchen автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).