Реєстрація домену in.ua

Доменна зона .IN.UA – національний домен другого рівня загального призначення (IN – “INdividual”, тобто “індивідуальний”). Будучи публічним доменом, є складовою зони .UA.

Домен in.ua підтримує символи латинського алфавіту та міжнародні символи (кирилицю).

Вартість реєстрації та продовження домену in.ua складає 9.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.in.ua
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену in.ua

Найменування доменної зониin.ua
Країна доменуУкраїна
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.sunic.ua
Правила доменної зониhttps://hostmaster.ua/policy/2ld.ua/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
Обмеження

Реєстрація домену доступна виключно фізичних осіб, тобто. юрособи не можуть бути власниками домену .IN.UA

Дозволено до делегування лише приватні доменні імена

Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену9.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я in.ua

1 рік2 роки3 роки
9.00 $18.00 $27.00 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні in.ua

.in.ua
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен in.ua

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні in.ua є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні in.ua має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.in.ua . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні in.ua – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену in.ua

Весь процес реєстрації домену in.ua зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні in.ua. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену in.ua. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен in.ua. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен in.ua автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).