Реєстрація домену discount

Чому варто вибрати домен .DISCOUNT?

Купуючи в Інтернеті, клієнти хочуть отримати не просто хорошу ціну, а найкращу ціну, яку вони можуть знайти. Використовуючи домен верхнього рівня (TLD) .discount, компанії можуть легко спрямовувати своїх клієнтів до спеціальних цінових пропозицій.

Чи підходить мені доменне розширення .DISCOUNT?

Доменне ім’я .discount пропонує помітний та цільовий простір імен для демонстрації угод, акцій, заходів та купонів. Воно ідеально підходить для компаній, які бажають підкреслити економію в Інтернеті, або для сайтів, що поєднують інформацію про розпродаж та акції з різних магазинів.

Домен discount підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену discount складає 36.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.discount
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену discount

Наименование доменной зоныdiscount
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.discount
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена36.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я discount

1 год2 года3 года
36.50 $72.00 $108.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні discount

.discount
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен discount

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніdiscount є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніdiscount має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .discount . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніdiscount – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену discount

Весь процес реєстрації доменуdiscount зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніdiscount . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуdiscount . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменdiscount . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменdiscount автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).