+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену vodka

Чому варто вибрати домен .VODKA?

Горілка відома як найбільш споживаний алкогольний напій у Росії та США, а також як один із найпопулярніших спиртних напоїв у світі. Домен верхнього рівня .vodka надає актуальний домен для розширення ринку горілки та ідеально підходить для використання ремісничими горілчаними заводами або великими компаніями та дистриб’юторами напоїв, які бажають розширити свою присутність в Інтернеті.

Чи підходить мені доменне розширення .VODKA?

Навіть незважаючи на свою міжнародну популярність, історія горілки та її споживання, як і раніше, має глибоке коріння в культурі та традиціях, що робить домен .vodka унікальним простіром імен для нішевого ринку поціновувачів, ентузіастів та споживачів горілки. Зареєструйте цей чіткий, ясний та потужний домен у TutHost вже сьогодні.

Домен vodka підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену vodka складає36.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену vodka

Найменування доменної зониvodka
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.vodka
Правила доменної зониhttp://nic.vodka/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену36.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я vodka

1 рік2 роки3 роки
36.50 $72.00 $108.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні vodka

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен vodka

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніvodka має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .vodka . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніvodka є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніvodka – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену vodka

Весь процес реєстрації доменуvodka зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніvodka . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуvodka . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменvodka . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменvodka автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).