+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену eco

Чому варто вибрати домен .ECO?

Домен верхнього рівня (TLD) .eco ідеально підходить для веб-сайтів, присвячених навколишньому середовищу. За допомогою домену .eco ви можете продемонструвати свою підтримку екологічних технологічних інновацій, охорони природи та багато іншого! Домен .eco використовується деякими з найбільш відомих екологічних груп, підприємств та брендів по всьому світу і демонструє, що ви дбаєте про навколишнє середовище.

Чи підходить мені доменне розширення .ECO?

Якщо ви небайдужі до планети Земля, ви не помилитеся, обравши для свого сайту доменне розширення .eco. Щоб знайти свій домен вже сьогодні, введіть потрібне доменне ім’я в рядок пошуку вище, а потім .eco.

Домен eco підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену eco складає86.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену eco

Найменування доменної зониeco
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.eco
Правила доменної зониhttps://www.bigroom.eco/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену86.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я eco

1 рік2 роки3 роки
86.50 $172.00 $258.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні eco

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен eco

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніeco має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .eco . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніeco є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніeco – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену eco

Весь процес реєстрації доменуeco зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніeco . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуeco . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменeco . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменeco автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).