Реєстрація домену help

Чому варто вибрати домен .HELP?

Від текстів пісень до медичних порад та відеороликів Інтернет з його передовими можливостями пошукових систем є місцем №1 для більш ніж 90% користувачів, які шукають відповіді. Домен верхнього рівня (TLD) .help забезпечує впізнаване місце призначення, специфічне для того, щоб надсилати користувачів до відповідей, які вони шукають.

Чи підходить мені розширення домену .HELP?

Він також може служити розширенням вашого поточного сайту, наприклад, сторінки запитань, порталу обслуговування клієнтів або контактної інформації. Зареєструйте свій новий домен .help та створіть свою присутність в Інтернеті за допомогою цього домену верхнього рівня у пошуку рішень.

Домен help підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену help складає 33.50 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.help
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену help

Найменування доменної зониhelp
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.uniregistry.net
Правила доменної зониhttp://uniregistry.link/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену33.50

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я help

1 рік2 роки3 роки
33.50 66.00 99.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні help

.help
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен help

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніhelp має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .help . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніhelp є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніhelp – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену help

Весь процес реєстрації доменуhelp зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніhelp . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуhelp . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменhelp . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменhelp автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).