Будь-хто, хто займається купівлею, продажем та/або реєстрацією доменів, буде в захваті від можливості зареєструвати доменне ім’я з розширенням .domains.
Чи підходить мені доменне розширення .DOMAINS?
Це розширення також має наукове застосування – його можна використовувати для назви веб-сайтів, пов’язаних із доменами життя та біологічними класифікаціями. Придбайте доменне ім’я .domains в TutHost вже сьогодні.
Домен domains підтримує символи латинського алфавіту
Вартість реєстрації та продовження домену domains складає 38.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.
Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.
Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.
Довжина домену
Незважаючи на те, що у доменній зоні domains є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.
Простота
Доменне ім’я у зоні domains має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.domains . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.
Додаткові домени
Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні domains – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.
Процедура реєстрації домену domains
Весь процес реєстрації домену domains зводиться до наступних простих кроків:
Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні domains. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
Заповніть контакт реєстранта для домену domains. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
Вкажіть неймсервери, на які направити домен domains. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен domains автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).
Будь ласка очікуйте перенаправлення на українську версію...
Ми продаємо сертифікати SSL з 2011 року. За рахунок великої кількості продажів, ми можемо запропонувати кращу ціну на сертифікати. Більшість сертифікатів активується моментально після оплати.
ТутХост надає всі необхідні послуги для розміщення сайтів. Компанія з 2004 року надає послуги хостингу, реєстрації доменів, а також оренди та розміщення серверів.