Будь-хто, хто колись купував або продавав будинок, може сказати вам, що існує безліч складних етапів, пов’язаних з цим, і ще більше робочих компонентів самого будинку. З доменом .house власники будинків можуть знайти всі необхідні ресурси в одному зручному онлайн-вузлі.
Чи підходить мені доменне розширення .HOUSE?
Розширення .house ідеально підходить для будівельників, ріелторів, підрядників, інспекторів, оцінювачів нерухомості, декораторів та всіх, хто пише про пошук відповідного будинку або перетворення його на будинок. Зареєструйте своє власне доменне ім’я .house через TutHost та розмістіть свій будинок в Інтернеті вже сьогодні!
Домен house підтримує символи латинського алфавіту
Вартість реєстрації та продовження домену house складає36.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.
Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .
Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.
Простота
Доменне ім’я у зоніhouse має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .house . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .
Довжина домену
Незважаючи на те, що у доменній зоніhouse є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.
Додаткові домени
Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніhouse – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.
Процедура реєстрації домену house
Весь процес реєстрації доменуhouse зводиться до наступних простих кроків:
Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніhouse . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
Заповніть контакт реєстранта для доменуhouse . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
Вкажіть неймсервери , на які направити доменhouse . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменhouse автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).