Реєстрація домену network

Чому варто вибрати домен .NETWORK?

Неможливо говорити про Інтернет, не згадавши про вплив мереж та мережевої взаємодії. Завдяки технічному прогресу люди у всьому світі можуть спілкуватися з більшою швидкістю та ефективністю, і все це за допомогою величезної мережі серверів, телекомунікаційних вузлів та засобів масової інформації.

Чи підходить мені доменне розширення .NETWORK?

Домен верхнього рівня .network – це гнучкий і актуальний простір імен, який може стати домом для пов’язаного з мережею контенту в Інтернеті. Купуйте доменне ім’я .network та встановіть потрібні зв’язки за допомогою цього важливого домену.

Домен network підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену network складає 13.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.network
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену network

Наименование доменной зоныnetwork
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.network
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена13.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я network

1 год2 года3 года
13.50 $26.00 $39.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні network

.network
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен network

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніnetwork є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніnetwork має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .network . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніnetwork – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену network

Весь процес реєстрації доменуnetwork зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніnetwork . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуnetwork . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменnetwork . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменnetwork автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).