Реєстрація домену singles

Чому варто вибрати домен .SINGLES?

У сучасному Інтернеті існує ринкова ніша для заходів, груп, продуктів та рекламних акцій, орієнтованих на самотніх людей. За оцінками 2012 року, половина дорослого населення США не одружена.

Чи підходить мені доменне розширення .SINGLES?

Домен .singles надає простір імен для одиноких людей, задовольняючи потреби груп одиноких людей, сайтів знайомств, координаторів заходів, власників закладів і навіть блогерів, які пишуть поради для одиноких людей. Зареєструйте свій домен .singles у TutHost вже сьогодні.

Домен singles підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену singles складає 36.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену singles

Найменування доменної зониsingles
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.singles
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену36.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я singles

1 рік2 роки3 роки
36.50 $73.00 $109.50 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні singles

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен singles

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніsingles має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .singles . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніsingles є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніsingles – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену singles

Весь процес реєстрації доменуsingles зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніsingles . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуsingles . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменsingles . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменsingles автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).