Реєстрація домену clothing

Чому варто вибрати домен .CLOTHING?

Онлайн-продаж одягу становить 26% ринку електронної комерції. Домен верхнього рівня (TLD) .clothing – це доменне розширення для всіх, хто працює в цій галузі, від дизайнерів до роздрібних торговців та модних блогерів.

Чи підходить мені доменне розширення .CLOTHING?

Використовуючи домен .clothing, ви гарантовано досягнете своєї специфічної купівельної аудиторії та одночасно створите довіру до свого онлайн-бутика або аналогічного сайту.

Домен clothing підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену clothing складає 38.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 2 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.clothing
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену clothing

Найменування доменної зониclothing
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації2 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.clothing
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену38.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я clothing

1 рік2 роки3 роки
38.50 $85.50 $131.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні clothing

.clothing
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен clothing

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні clothing є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні clothing має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.clothing . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні clothing – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену clothing

Весь процес реєстрації домену clothing зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні clothing. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену clothing. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен clothing. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен clothing автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).