Реєстрація домену adult

Що таке домен .Adult?

З першого погляду домен .ADULT говорить користувачам Інтернету про те, хто ви і чим займаєтесь. Домен .ADULT універсальний, як і різноманітність порно, яке ви надаєте, і з ентузіазмом приймається порнобізнесом та онлайн-користувачами! Домени .ADULT привертають увагу та призначені виключно для дорослих, миттєво надаючи вашому бренду зв’язок із порноіндустрією. Домен .ADULT є універсальним і привертає увагу, додаючи серйозний імпульс вашому особистому та професійному бренду.

Доменне ім’я .ADULT – це коротке, професійне ім’я, що запам’ятовується, яке допоможе вам покращити рейтинг в пошукових системах завдяки ключовим словам безпосередньо в URL. Ключові слова porn, adult, sex та xxx шукають понад 300 мільйонів разів на місяць. Безсумнівно, що люди, які шукають в Інтернеті матеріали для дорослих, з більшою ймовірністю натиснуть на посилання, в імені якого є .ADULT, а як ми знаємо, кожен клік в результатах органічного пошуку означає економію доларів на платному маркетингу – і це велика перемога!

Майбутнє Інтернету – це нові та точні доменні імена, які дають клієнтам уявлення про ваш бренд ще до того, як вони відвідають ваш сайт. Домени .ADULT – це природний вибір для порносайтів та онлайн-послуг. Утвердіться як лідер галузі, покращіть свій онлайн-маркетинг і виділіть свій бренд серед конкурентів за допомогою домену .ADULT – єдиного домену на ринку, що має власний попереджувальний напис.

Домен adult підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену adult складає 126.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.adult
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену adult

Наименование доменной зоныadult
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.adult
Правила доменной зоныhttp://nic.adult/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена126.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я adult

1 год2 года3 года
126.00 $252.00 $378.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні adult

.adult
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен adult

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніadult є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніadult має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .adult . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніadult – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену adult

Весь процес реєстрації доменуadult зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніadult . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуadult . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменadult . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменadult автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).