ISPmanager 5 – одна з найпопулярніших панелей керування хостингом через простий та інтуїтивний веб-інтерфейс. Всі основні операції з керування сервером, такі як керування користувачами, сайтами, доменами, поштовими скриньками, виконуються буквально в кілька кліків.

Панель керування хостингом ISPmanager 5 створена з використанням багаторівневої системи прав доступу, завдяки якій спрощується робота з адміністрування для всіх користувачів сервера. Система поділу доступу дозволяє використовувати ISPmanager, як для персональних проектів, так і для надання послуг хостингу на професійному рівні.

Існує дві версії панелі ISPmanager 5. Ви можете купити ISPmanager 5 Lite – яка призначена для приватних клієнтів і підійде для обслуговування особистих проектів або проектів однієї компанії, а версія ISPmanager 5 Business більше підходить для хостингових компаній і для продажу послуги хостингу.

ISPmanager 5 Lite
ISPmanager 5 Business
Управление веб службами
Разграничение прав доступа
Система резервного копирования
Импорт данных с удаленного сервера
Конструктор сайтов
Встроенный PHP selector
Централизованное управление серверами
Реселлинг
Преимущества CloudLinux
Роли серверов
Статистика об использовании ресурсов
Недоступно для заказаНедоступно для заказа

* Вічна ліцензія включає в себе 1 рік безкоштовних оновлень. Через 1 рік після замовлення ви як і раніше можете користуватися панель, щоб отримувати нові оновлення – вам потрібно продовжити період оновлень. 1 рік оновлень дорівнює половині вартості річної ліцензії.

Також ви можете замовити: Модулі для ISPmanager , серед яких є антивірус Virusdie, конструктор сайтів Softaculous, захист системи KernelCare, CloudLinux, захист від атак DDoS-GUARD та інші.