ISPmanager 6 – це нова версія однієї з найпопулярніших панелей керування хостингом. Оновлені інтерфейс, нові функції та 4 різні версії для різних користувачів.

Серед новинок нової версії: проактивна система усунення вразливостей, підвищення зручності для користувачів, нова тема оформлення, моніторинг сайтів та пошти та нові інструменти для розробників.

Версія Lite створена для розробників невеликих сайтів та обмежена 10 доменами. Версія Pro – відмінно підійде для фрілансверів та невеликих веб-студій. ISPmanager Host – не має обмежень за кількістю доменів, підходить для великих студій та розробників. І ISPmanager Business – призначений насамперед для хостерів та продажу хостингу.

ISPmanager 6
Lite
6.50 $ / міс.
ISPmanager 6
Pro
13.00 $ / міс.
ISPmanager 6
Host
20.00 $ / міс.
ISPmanager 6
Business
27.00 $ / міс.
Кількість доменів1050необмеженонеобмежено
Кількість акаунтівнеобмеженонеобмеженонеобмеженонеобмежено
Управління обліковими записами
Управління правами облікових записів
Управління реселлерами
WWW-перенаправлення
Політики
PHP, альтернативні версії PHP
Розширення Python
Підтримка Cloudlinux
Обмеження ресурсів
Управління IP-адресами
Інтеграція з IPmanager
Управління кластером

Також ви можете замовити: Модулі для ISPmanager , серед яких є антивірус Virusdie, конструктор сайтів Softaculous, захист системи KernelCare, CloudLinux, захист від атак DDoS-GUARD та інші.

 • Підтримка ISPmanager 5 завершиться до 2022 року
  Технічна підтримка та консультація користувачів буде здійснюватись у рамках поточної функціональності. В оновленнях виправлятимуться критичні помилки та вразливості. Розширення функціональності не планується. Завершення продажів з 15 червня 2021 року. Продовження та придбання ліцензії ISPmanager 5 буде зупинено. У панелях з ліцензіями, що минув, можна буде переглядати інформацію, бази даних і сайти збережуться, але управління сайтами стане недоступним. EOL ISPmanager 5 з 1 січня 2022 року. Завершиться підтримка та випуск оновлень. Ліцензії, продовження яких зроблено до 08.04.2021 на більш тривалий термін, підтримуються в режимі LTS до кінця терміну їх дії. Ліцензії на ISPmanager 5, куплені з 8 квітня, діятимуть не більше ніж до 31 грудня 2021 року. Потім роботу панелей буде припинено. Щоб продовжити користуватись усіма можливостями ISPmanager, рекомендуємо оновити панель до версії 6. Це не вимагає міграції та перенесення даних – перехід здійснюється в безшовному режимі.
 • Власникам безстрокових ліцензій ISPmanager 5
  До 15 серпня власники безстрокових ліцензій можуть безкоштовно отримати річну передплату на ISPmanager 6. Для цього достатньо написати на підтримку. Купувати пропущені оновлення не потрібно. Після 15 серпня 2021 купити ліцензію ISPmanager 6 можна тільки на загальних умовах.
 • Перехід із ISPmanager 5 на ISPmanager 6
  Щоб оновити ISPmanager 5 до ISPmanager 6, купуйте ліцензію на ISPmanager 6.
  Оновіть панель керування вручну або в розділі Допомога → Про програму. Якщо версія панелі керування нижче, ніж 5.295, оновлення потрібно виконати двічі: спочатку до останньої версії ISPmanager 5, а потім до ISPmanager 6.
  Міграція відбудеться безшовно та не вимагає жодних дій від користувачів.
  Безшовна міграція доступна для панелей, встановлених на ОС Debian 9, Debian 10, Ubuntu 16, Ubuntu 18, Ubuntu 20, CentOS 7, CentOS 8.
 • Перехід, якщо ISPmanager 5 встановлено на застарілу ОС
  Не всі клієнти можуть безшовно мігрувати на ISPmanager 6. Якщо панель встановлена на непідтримувану ОС, необхідно зробити ручну міграцію: перенести користувачів, домени та бази даних. Ми розуміємо цю проблему, тому для клієнтів зі застарілими ОС ми продовжили можливість передплати ISPmanager 5. Вони зможуть користуватися панеллю без обмеження часу.

Відповіді на часті питання щодо переходу на ISPmanager 6

 1. Що буде з безстроковими ліцензіями ISPmanager 5 після 1 січня 2022?
  Ліцензії продовжать працювати у штатному режимі. Але припиниться випуск оновлень.
 2. Що буде з місячними та річними ліцензіями 5 версії після 1 січня 2022 року?
  У панелях із ліцензіями бази даних та сайти збережуться, але керування стане недоступним. Щоб продовжити користуватись усіма можливостями ISPmanager, рекомендуємо оновити панель до версії 6.
 3. На який тариф можна перейти за акцією обміну безстрокової ліцензії 5 версії на річну ISPmanager 6?
  Дана акція доступна до 15 серпня, ми конвертуємо ваші безстрокові ліцензії в термінові та даруємо рік безкоштовно, після року вам необхідно придбати ліцензії на загальних умовах. Вибрати тариф ви можете будь-хто, який вам підійде.
 4. Як вважається кількість доменів у версіях Lite та Pro? Чи вважаються паркувальні домени?
  Враховуються лише домени, створені у розділі WWW-домени.
 5. Чи буде підтримка Centos stream і що буде після закінчення терміну підтримка centos?
  На даний момент Lite, Pro та Host версія Centos stream підтримує. Ця ОС буде підтримуватися панеллю доти, доки її підтримують розробники, відповідно, коли настане EOL CentOS 8, подальших оновлень для цієї ОС не буде. Тобто. панель працюватиме на тій версії, на якій її наздогнав EOL CentOS8.