Comodo Personal Authentication сертифікат для підпису та шифрування електронної пошти. Оформити замовлення такого сертифіката можна через сайт чи особистий кабінет.

 1. Після оформлення та оплати замовлення у нас в особистому кабінеті – заповніть форму на сайті Comodo та повідомити нам номер замовлення , який ви отримаєте на останньому кроці.
  Важливо: Заповнювати цю та інші форми на сайті Comodo рекомендується в Internet Explorer 11 або вище.
  Ось посилання для різних типів сертифікатів:
  Форма для Comodo Personal Authentication Certificate
  Форма для Comodo Personal Authentication Pro Certificate
  Форма для Comod Personal Authentication Enterprise Certificate
  CPAC
  У полі Cryptographic Service Provider для більшості випадків залишаємо значення за замовчуванням: Microsoft Enhanced Cryptographic Provider v1.0. У полі Hashing Algorithm вибираємо SHA-2, опція Is Private Key ‘Exportable – має бути відзначена, як на картинці вище.
  Також вкажіть e-mail та пароль для створення нового облікового запису на Comodo, за допомогою цього логіну та паролю пізніше ви зможете перевіряти статус цього сертифіката за посиланням: https://secure.trust-provider.com
  Після заповнення форми ви отримаєте номер замовлення (Order Number), який потрібно повідомити нам у службу підтримки.
  Процес випуску Comodo Personal Authentication сертифіката (CPAC)
 2. Після того, як ми отримаємо від вас номер замовлення, ми активуємо ваше замовлення в центрі сертифікації і вам прийде лист від noreply@notifications.sectigo.com на адресу, для якої випускається сертифікат. Будьте уважні, іноді лист може потрапити в спам – перевірте цю папку.
  Процес випуску Comodo Personal Authentication сертифіката (CPAC)
  Перейдіть за посиланням із листа та вкажіть там email для якого випускається сертифікат та код із листа.
  Процес випуску Comodo Personal Authentication сертифіката (CPAC)
 3. При запиті браузера на виконання операції з цифровим сертифікатом натисніть “Так”. На наступній сторінці буде одна кнопка “Request my certificate now” після натискання на неї не закривайте вікно – сертифікат буде автоматично встановлений у ваш браузер. Після закінчення установки – ви отримаєте сповіщення.
 4. Після встановлення сертифіката в браузер – ви можете переглянути його та зробити експорт. В Internet Explorer в меню Сервіс – Властивості браузера – Зміст – Сертифікати – виберіть потрібний сертифікат та натисніть на експорт.
  Для використання сертифіката в поштових клієнтах – під час експорту виберіть “Екпортувати з ключем” та вкажіть пароль для захисту ключа.
  Процес випуску Comodo Personal Authentication сертифіката (CPAC)

 SSL сертифікати
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?