Модулі пам’яті можуть бути виготовлені по-різному, щоб забезпечити підтримку додаткових функцій. Ці функції потребують додаткових компонентів.

Модулі регістрової пам’яті містять регістри або буфери, що забезпечують контроль за передачею даних, що підвищує надійність зберігання та передачі. Вони також дозволяють підвищити масштабованість пам’яті (стає можливим встановлення більшого обсягу оперативної пам’яті). Через це реєстрова пам’ять використовується переважно в серверах . Деякі модулі DIMM містять функцію контролю парності. Вона використовується для додаткової перевірки наявності помилок. Для використання цієї функції системна плата комп’ютера має підтримувати контроль парності. При цьому модулі регістрової пам’яті з контролем парності можуть використовуватись у системах, які підтримують лише регістрову пам’ять. У цьому випадку функція контролю парності просто не використовується. Реєстрові модулі пам’яті підтримують функцію ECC, але не вся пам’ять із функцією ECC є регістровою.

Повністю буферизована бере на себе деякі функції контролера пам’яті (мікросхеми, яка управляє передачею даних в оперативній пам’яті), виконуючи їх прямо на модулі пам’яті. Це відкриває додаткові можливості для масштабування пам’яті. Пам’ять із повною буферизацією не можна використовувати в комп’ютері, який підтримує реєстрову пам’ять, і навпаки. Повністю буферизована пам’ять підтримує технологію ECC, але не вся пам’ять з підтримкою ECC повністю буферизована.

Небуферизована пам’ять — це оперативна пам’ять, яка містить жодних буферів чи регістрів. Цей тип пам’яті найчастіше використовується в настільних комп’ютерах та ноутбуках. Ви не можете використовувати реєстрову пам’ять або повністю буферизовану пам’ять на комп’ютері, який підтримує лише небуферизовану пам’ять.

Пам’ять із технологією ECC (код корекції помилок) містить додаткову мікросхему пам’яті, яка дозволяє материнській платі виявляти та виправляти помилки в окремих бітах. Це підвищує надійність зберігання даних і допоможе при виявленні потенційно несправних модулів пам’яті. Усі реєстрові модулі пам’яті та модулі пам’яті з повною буферизацією також підтримують технологію ECC (код корекції помилок). Але також є пам’ять з підтримкою ECC і без буферизації, яка зазвичай використовується в найбільш продуктивних станціях. У деяких випадках небуферизовану пам’ять із підтримкою ECC можна використовувати на комп’ютері, який підтримує інсталяцію небуферизованої пам’яті, але не підтримує технологію ECC. У цьому випадку подібна функція пам’яті просто не використовуватиметься.

Джерело: http://www.kingston.com/ru/support/technical/products?model=valueram

 Сервера
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?