+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Двоетапна автентифікація

Двоетапна автентифікація

Цей розділ охоплює включення та використання двоетапної авторизації

Доступ до двоетапної авторизації

Двоетапна автентифікаціяДвоетапна автентифікаціяЩоб отримати доступ до двоетапної автентифікації, увійдіть у панель керування та натисніть значок «Доп. можливості», а потім посилання «Двоетапна авторизація».

Налаштування двоетапної авторизації

Щоб використовувати двоетапну авторизацію, вам необхідно завантажити програму Google Authenticator для вашого телефону (або його аналога) та відсканувати QR-код.

Програма покаже вам код, який ви використовуватимете для входу в DirectAdmin.

Існує також альтернатива – Scratch коди. Scratch коди – це одноразові коди на випадок, якщо у вас немає телефону, тому зберігайте їх у безпеці.

Двоетапна автентифікація

Спочатку введіть потрібний опис. Ви побачите це у своїй програмі Google Authenticator, якщо у вас є кілька облікових записів DirectAdmin і ви хочете ідентифікувати кожну з них.

По-друге, натисніть кнопку Генерувати секрет». Відобразиться QR-код. Сканування вибраного коду за допомогою програми Google Authenticator. Ви побачите код на телефоні. Введіть код, щоб перевірити, чи він працює правильно.

Двоетапна автентифікаціяТепер, коли ви налаштували свій секрет, ви можете налаштувати аутентифікацію. Ви можете увімкнути його, дозволити входи API і вибрати, щоб повідомити себе, якщо вхід не вдасться.

Примітка : Не забудьте натиснути кнопку «Зберегти» після завершення.

Ви також можете додати коди Scratch, якщо у вас немає телефону поруч. Натисніть кнопку «Додати коди», щоб генерувати коди. Вам необхідно буде вибрати термін дії кодів.

Двоетапна автентифікаціяВиберіть потрібну дату і натисніть кнопку «Додати коди». З’явиться таблиця згенерованих кодів. Запишіть їх або роздрукуйте, натиснувши кнопку «Друк» у разі потреби.

Двоетапна автентифікація

 Панель керування - Directadmin
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?