Для SSL сертифікатів з валідацією організації одним з етапів перевірки є перевірка телефону організації. Для перевірки центр сертифікації шукає вашу компанію в одному з відкритих телефонних каталогів, наприклад “Жовті сторінки” і якщо ваша компанія знайдена – то виконує перевірочний дзвінок на знайдений телефонний номер. Дзвінок виконують як правильно англомовні співробітники, тому і з вашого боку на час перевірки бажано, щоб телефон міг відповідати співробітник, який володіє англійською.

У яких каталогах має бути ваша компанія, щоб ви могли пройти перевірку телефонного номера?

Переглянути список міжнародних телефонних каталогів, за якими виконується перевірка, можна тут:

Для України найбільш актуальними каталогами є:

Також перевірка може бути виконана за каталогом Dun & Bradstreet , якщо ваша компанія присутня в цьому каталозі, то для перевірки телефонного номера вам потрібно повідомити свій DUNS номер у центр сертифікації.

Якщо номер, який центр сертифікації вибрав для перевірки в одному з цих джерел, уже не актуальний або ви не можете пройти по ньому перевірку, то у вас є кілька варіантів:

  1. Ви можете змінити свої дані у існуючому каталозі
  2. Ви можете зареєструватись у новому каталозі.
  3. Якщо жоден з цих варіантів вам не підходить, то ви можете написати листа, на офіційному бланку компанії, з підписом та печаткою та вказати в ньому назву вашої компанії та актуальні телефонний номер для проходження валідації.

 SSL сертифікати
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?