Запуск скриптів

У цьому розділі розглядаються сценарії CGI-скрипти, шляхи до програм, перегляд встановлених модулів Perl, пояснення виставлення дозволів, PHP-скриптів та доступ до phpMyAdmin.

CGI-скрипти

Усі CGI-скрипти мають бути розміщені у вашому каталозі cgi-bin. Папка cgi-bin знаходиться у вашому каталозі public_html (наприклад, public_html/cgi-bin). Якщо ви хочете запустити скрипт CGI у піддомені, помістіть скрипт у каталог cgi-bin піддоменів.

Щоб дізнатися більше про структуру каталогів, натисніть тут .

Завантаження CGI-скриптів

У разі використання FTP завантажувати файли скриптів (наприклад, .cgi та .pl) треба в режимі ASCII. FTP, двійковий файл або “авто”. Якщо вибрано “auto”, переконайтеся, що .cgi та .pl вважаються файлами ASCII вашим FTP-клієнтом. Скрипти не будуть виконуватись у двійковому режимі.

Обов’язково дотримуйтесь інструкцій з CGI-скриптом.

Щоб дізнатися більше про завантаження файлів на сервер, натисніть тут .

Програмні шляхи

Шляхи, які зазвичай використовують скрипти.
Шлях до pearl: /usr/bin/pearl
Шлях до sendmail: /usr/sbin/sendmail

URL CGI: http://www.example.com/cgi-bin/script.cgi
URL піддомену CGI: http://subdomain.example.com/cgi-bin/script.cgi

Шлях до cgi-bin: /home/username/domains/domain.com/public_html/cgi-bin
Шлях до cgi-bin (піддомену): /home/username/domains/domain.com/public_html/subdomain/cgi-bin

Важливо : якщо ці шляхи не працюють, можливо, ваш хостер встановив ваш обліковий запис в іншому каталозі замість /home. Зв’яжіться з ним, щоб отримати правильні шляхи.

Перегляд встановлених модулів Perl

Запуск скриптівЗапуск скриптівУ головному меню панелі керування натисніть значок «Система та файли», а потім значок «Perl Модулі».

На малюнку нижче наведено приклад вирізу списку модулів Perl. Якщо для CGI-скрипта потрібен певний модуль perl, перевірте цей список, щоб переконатися, що модуль встановлений на сервері.

Запуск скриптів

Права доступу

Права доступу до файлів визначають, хто може читати, записувати та виконувати файли, такі як скрипти. Коли в інструкціях з установки вас попросять файл CHMOD, вас попросять встановити права доступу до файлу. Права доступу до файлів можуть бути змінені більшістю популярних клієнтів FTP або через вбудований менеджер файлів панелі керування.

Деякі загальні рівні дозволів для файлів:

600 Робить файл недоступним
644 Доступно для читання всім (наприклад, HTML-документи)
666 Файл можна прочитати та змінити (наприклад, для файлів HTML, змінених сценаріями)
755 Файл може бути прочитаний та виконаний будь-яким користувачем (наприклад, для скриптів)
777 Пишеться та виконується всіма (не рекомендується)

Права більшості скриптів мають бути встановлені на 755 . Зверніться до документації скрипта для правильних інструкцій із встановлення.

Щоб дізнатися більше про права доступу до файлів, натисніть тут .

PHP-скрипти

PHP-скрипти повністю підтримуються на всіх серверах, де працює DirectAdmin Web Control Panel. Також PHP-скрипти можуть бути розміщені та виконані у будь-якій папці у вашому каталозі public_html. Зверніться до документації скрипта для встановлення правильної роздільної здатності файлу та процедури встановлення.

Доступ до phpMyAdmin

Запуск скриптівЗапуск скриптівЩоб отримати доступ до phpMyAdmin, увійдіть в панель керування і натисніть значок “Акаунти”, а потім посилання “Управління MySQL”, після посилання “phpMyAdmin” у верхній частині таблиці.

Запуск скриптів

phpMyAdmin – це інструмент, написаний на PHP, який дозволяє адмініструвати ваші бази даних MySQL. Ви можете виконувати операції SQL, працювати з полями (додавати, редагувати, видаляти), працювати з таблицями (створювати, змінювати, видаляти), створювати додаткові бази даних та багато іншого. Майте на увазі, що phpMyAdmin призначений для досвідчених користувачів.

Ви можете знайти більше інформації про те, як використовувати phpMyAdmin тут .

 Панель керування - Directadmin
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?