+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Вирішення доменних суперечок у доменах COM.UA та .UA

Яким чином можна заборонити використання домену, який порушує мої права?

У випадку, якщо ваші права порушуються особою, якій було делеговано приватне доменне ім’я , яке збігається з вашим товарним знаком, то для захисту своїх прав ви можете вибрати кілька способів:

* досягнення згоди шляхом переговорів між заінтересованими сторонами;
* судовий захист – подання позову до суду про накладення заборони використання домену;
* третейський розгляд спору – поширена практика розгляду доменних спорів: розгляд справи третейським судом (можливий розгляд постійним третейським судом або третейським судом, створеним для розгляду конкретної справи);
* подання заяви до Антимонопольного комітету України про захист від недобросовісної конкуренції, проявом якої є використання чужого товарного знака без дозволу уповноваженої особи, що призводить до змішування панівних суб’єктів, які є конкурентами.

Чи можна позбавити мене домену без моєї згоди?

Протягом терміну делегування домену передача домену іншому реєстранту провадиться:
а) на підставі письмової згоди реєстранта;
б) за рішенням суду (див. п. 2.19 Правил домену UA).

Доменне ім’я делегується на певний термін (як правило – один рік), після якого реєстрант має можливість продовжити делегування домену на наступний період. Якщо реєстрант своєчасно не продовжує делегування домену, домен переводиться в стан HOLD, а через один місяць видаляється – доменне ім’я стає вільним для нової реєстрації.

Також рекомендуємо до прочитання наступний матеріал на сайті компанії Хостмайстер
http://hostmaster.net.ua/?safety#rr-2

 Домени
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?