1) СТВОРЮЄМО ОБСЛУГОВУЮЧИЙ СЕРВЕР

У розділі Інтеграція → Обробники послуг створюємо новий сервер. Вибираємо потрібний тип продукту SSL сертифікат , Домен або Ліцензії ISPsystem.

product type
Тип продукту

На другому кроці вкажіть BILLmanager (BILLmanager відсутній у списку для непідтримуваних типів продуктів).

handler
Обробник

На третьому етапі заповнюєте свої дані для підключення до білінгу. Вводіть адресу https://my.tuthost.ua/ та свої логін та пароль.

На четвертому етапі введіть назву обробника та вибираєте відділ підтримки, до якого будуть потрапляти повідомлення про помилки обробки.

2) ІМПОРТУЄМО ТАРИФНІ ПЛАНИ

У розділі Продукти – Тарифні плани натискаємо кнопку Імпорт та імпортуємо тарифні плани, що існують у білінгу TutHost, у свій BILLmanager. Для кожного тарифного плану Крок 3 слід повторити.

tariff-plans
Тарифний план

3) НАЛАШТУЄМО СВОЇ ЦІНИ НА ПЕРІОДИ І ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

Після імпорту тарифного плану необхідно натиснути кнопку Змінити та настроїти ваші ціни на послугу.

tariff-plans
Тарифний план

Після налаштування цін тарифу необхідно налаштувати ціни на доповнення. Повертаємось до списку тарифних планів та натискаємо кнопку Конфіг, де налаштовуємо ціни на додаткові послуги.

ЩО ОТРИМАЄТЬСЯ В ПІДСУМКУ?

В результаті такого налаштування ви отримаєте зв’язку з двох білінгів, яка автоматично обробляє всі замовлення, розміщені вашими клієнтами. Якщо у вас на балансі достатньо грошей – замовлення буде оброблено моментально. Якщо коштів не вистачає, то у відповідальний відділ, який ви вибирали при налаштуванні, прийде повідомлення.

Докладнішу інформацію про налаштування перепродажу послуг читайте у документації .

 SSL сертифікати, Домени, Ліцензії ПЗ
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?