Інструкція з перекладу доменного імені (if/uz/ks/cv/rv/org.ua) до нас на обслуговування

  1. Зареєструйтесь на сайті http://hostmaster.ua , вказавши nic-handle, на який зареєстровано доменне ім’я. Введіть пароль для цього nic-handle.
  2. На сторінці “Пошук доменів” виберіть потрібний географічний домен та вкажіть пошук.
  3. Перед вами з’явиться список доменів, для яких ви є admin-c (реєстрантом). Якщо доменів занадто багато, вони розміщуються на кількох сторінках. У полі Authinfo відображається стан коду авторизації. Якщо код вже був надісланий, у цьому полі буде вказано “надіслано”.
  4. Позначте доменні імена, які Ви бажаєте перевести на обслуговування до реєстратора. Перевірте правильність вибору. Натисніть кнопку “Send AuthInfo” в кінці списку.
  5. На вашу поштову скриньку, яка вказана в нік-хендлі, буде надіслано листа з кодом авторизації (AuthInfo). Для кожного доменного імені буде створено свій унікальний AuthInfo та надіслано окремим листом.
  6. AuthInfo необхідно вказати в полі код трансферу під час оформлення заявки на перенесення домену через наш білінг https://my.tuthost.ua
  7. Після оформлення заявки на перенесення вам буде виставлено рахунок на продовження домену на 1 рік, домен буде продовжено після завершення перенесення. Якщо ви хочете просто перенести домен без продовження, то не сплачуйте замовлення, а повідомите про своє бажання у фінансовий відділ, вказавши номер замовлення.
Цей матеріал був корисним?

Схожі матеріали

Потрібна підтримка?

Не можете знайти відповідь, яку шукаєте?
Contact Support