+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Що таке хостинг?

Хостинг – це розміщення та зберігання веб-сайту клієнта на сервері провайдера.
Клієнт отримує у своє розпорядження доменне ім’я (Наприклад, domen.com), дисковий простір на сервері для розміщення сайту, а також можливість використання ресурсів сервера для нормального функціонування сайту (MySQL, PHP, PERL, SSI тощо).

Що таке хостинг: визначення поняття

Інтернет-ресурси щодня відвідують мільйони користувачів з усього світу з метою розширення світогляду, проведення дозвілля або вирішення робочих питань. Швидке розширення віртуального простору дозволяє створювати віддалені ресурси різного напряму: торгівля, подорожі, бібліотека, новини, кінофільми, комп’ютерні ігри, відеоролики особистого або навчального характеру. Сьогодні багато приватних осіб та велика кількість підприємств, організацій, установ, компаній, що надають різноманітні послуги, мають власні сайти.

Наявність власного сайту-візитки не тільки є зручним способом заявити про своє існування, а й суттєво піднімає імідж компанії в очах потенційних користувачів. Якщо стоїть завдання донести інформацію про ваші послуги до максимальної кількості людей, потрібно створити веб-програму. А для цього знадобиться послуга хостингу. Хостинг дозволяє працювати з файлами за рахунок оренди певного обсягу простору серверів. Саме на них здійснюватиметься зберігання інформації, необхідної для функціонування сайту. Сервер хостингу працює цілодобово, а значить забезпечується безперервний доступ користувачів до конкретного онлайн-ресурсу.

Функції хостингу: навіщо він потрібний?

Навіщо створювати власний хост в інтернеті і чи потрібна така послуга, як хостинг, кожен власник вирішує самостійно. Послуга хостингу означає вибір компанії, яка здатна надати у користування певний ресурс на своєму сервері, і передбачає оплату витрат, пов’язаних з орендою. Такий хостинг-провайдер забезпечує розміщення на своїх серверах файлів сайту та ПЗ, необхідного для обробки запитів до них.

Щоб керувати своїм сайтом, не потрібно бути програмістом або мати особливі знання в даній області, тому що облікові записи хостингу дозволяють користувачеві налаштовувати свій сайт (завантажувати нові файли, резервувати дані, керувати контентом) за допомогою розробленого для цього графічного інтерфейсу.

Пропозиція українського хостингу Tuthost

Наповнений важливою та цікавою інформацією правильно створений онлайн-ресурс швидко окупається та починає приносити своїм власникам реальний прибуток. Тому є сенс купити швидкий та зручний хостинг, паралельно отримавши SSL-сертифікат та конструктор сайтів. Компанія Tuthost використовує у своїй роботі інноваційні технології та надає великий спектр послуг:

  • оренда сервера;
  • реєстрація доменів;
  • подвійне резервне копіювання переданих на зберігання файлів в українському та європейському датацентрі.

Щоб отримати у своє розпорядження надійний платний хостинг під розміщення свого сайту, слід скористатися інтернет-ресурсом tuthost.ua, взявши для початку безкоштовний 10-ти денний тестовий тестовий період. Основна перевага хостинг-послуг, що надаються нами, полягає у створенні системи, що не дозволяє користувачеві перевищувати виділений під кожен акаунт ліміт ресурсів, що повністю виключає проблему впливу одного сайту на роботу інших веб-сторінок, об’єднаних одним сервером.

 Загальні питання
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?