Це переклад документа російською мовою, наданий ICANN.

Оригінал англійською є тут: https://www.icann.org/resources/pages/benefits-2013-09-16-en

Права власників доменних імен:

 1. Реєстрація вашого доменного імені та будь-які послуги збереження конфіденційності та реєстрації через довірених осіб, які ви можете використовувати у зв’язку з цим, регулюються положеннями Угоди про адміністрування домену верхнього рівня, укладеного з реєстратором, акредитованим ICANN.
  • Ви маєте право будь-коли переглянути цю Угоду про адміністрування домену верхнього рівня, а також завантажити та зберегти її копію для використання в майбутньому.
 2. Ви маєте право отримувати точну та доступну інформацію про наступне:
  • ідентифікаційні дані реєстратора, акредитованого ICANN;
  • ідентифікаційні дані всіх постачальників послуг збереження конфіденційності або реєстрації через довірених осіб, які афілійовані з вашим Реєстратором;
  • умови та положення вашого Реєстратора, які застосовуються до реєстрації доменних імен, включаючи інформацію про розцінки;
  • умови та положення, що стосуються будь-яких послуг збереження конфіденційності, що надаються вашим Реєстратором, включаючи інформацію про розцінки;
  • служби підтримки клієнтів, що надаються вашим Реєстратором та постачальником послуг збереження конфіденційності, а також способи зв’язку з ними;
  • порядок подання скарг і вирішення розбіжностей з вашим Реєстратором, у тому числі у зв’язку з усіма послугами збереження конфіденційності;
  • інструкції, в яких пояснюються процедури, що використовуються вашим Реєстратором для реєстрації, управління, передачі, оновлення та відновлення реєстрації вашого доменного імені, у тому числі за допомогою будь-яких послуг збереження конфіденційності або реєстрації через довірених осіб, які надає ваш Реєстратор.
 3. Ваш Реєстратор не має права спрямовувати вам несумлінну рекламу та вводити вас в оману особисто або за допомогою будь-яких послуг збереження конфіденційності або реєстрації через довірених осіб, які надаються вашим Реєстратором. Це поширюється на повідомлення, що вводять в оману, приховані збори та будь-які інші дії, заборонені законом про захист прав споживачів, що діє в місці вашого проживання.

Обов’язки власників доменних імен:

 1. Ви зобов’язані дотримуватися умов та положень, опублікованих вашим Реєстратором, включаючи відповідні політики вашого Реєстратора, реєстру та ICANN.
 2. Ви повинні ознайомитися з чинною угодою про реєстрацію, укладеною з вашим Реєстратором, а також з усіма змінами цієї угоди.
 3. На вас покладається виняткова відповідальність за реєстрацію та використання вашого доменного імені.
 4. Ви повинні надавати точну інформацію для публікації в таких довідкових службах, як WHOIS, та своєчасно оновлювати ці дані, щоб вони відображали всі зміни.
 5. Ви зобов’язані відповідати на запити від вашого Реєстратора протягом п’ятнадцяти (15) днів та підтримувати актуальність своїх облікових даних у вашого Реєстратора. Якщо ви хочете, щоб реєстрація вашого доменного імені продовжувалася автоматично, ви повинні також підтримувати актуальність своїх платіжних реквізитів.