+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену store

Чому варто вибрати домен .STORE?

Відкривайте віконниці цілий рік з доменом .store. Незалежно від того, чи ви є відомим брендом або новачком на ринку, домен верхнього рівня (TLD) .store – це гостинний простір для онлайн-покупців у будь-який час. Встановіть миттєвий зв’язок за допомогою домену, що запам’ятовується, який розповість світові про те, чим ви займаєтеся, ще до того, як завантажиться ваш сайт.

Чи підходить мені доменне розширення .STORE?

Домен верхнього рівня .store ідеально підходить для електронної комерції та є чудовою можливістю для розвитку вашого існуючого бренду. Залучайте більше клієнтів за допомогою доменного імені, яке виділяється з натовпу. Не тільки для продажу, але й для зберігання: якщо ви є хмарним провайдером, володієте контейнером для зберігання або продаєте товари ручної роботи, купіть ім’я .store прямо зараз.

Це відмінний домен для інтернет-магазинів

Домен store підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену store складає66.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену store

Найменування доменної зониstore
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.store
Правила доменної зониhttp://radix.website/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену66.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я store

1 рік2 роки3 роки
66.00 $132.00 $198.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні store

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен store

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніstore має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .store . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніstore є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніstore – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену store

Весь процес реєстрації доменуstore зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніstore . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуstore . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменstore . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменstore автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).