Реєстрація домену security

Чому варто вибрати домен .SECURITY?

Закріпіть свій домен .security зараз. Домен верхнього рівня (TLD) .security допоможе виділити ваш бізнес на тлі конкурентів. Від кібербезпеки до охорони будівель – це ваш особистий простір для демонстрації своїх можливостей, чи то інформування клієнтів про ваші послуги, чи обмін останніми новинами галузі.

Чи підходить мені доменне розширення .SECURITY?

Використовуйте домен верхнього рівня .security для розміщення вказівок або довідкового центру вашого бренду. Це надійний домен для обміну інформацією про захист даних, безпеки будинку, хмарної безпеки тощо. Купуйте доменне ім’я .security і покажіть свою професійну сторону вже сьогодні.

Домен security підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену security складає 3038.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.security
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену security

Найменування доменної зониsecurity
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.security
Правила доменної зониhttps://nic.security/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену3038.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я security

1 рік2 роки3 роки
3038.50 $--

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні security

.security
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен security

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні security є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні security має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.security . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні security – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену security

Весь процес реєстрації домену security зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні security. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену security. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен security. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен security автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).