Реєстрація домену security

Чому варто вибрати домен .SECURITY?

Закріпіть свій домен .security зараз. Домен верхнього рівня (TLD) .security допоможе виділити ваш бізнес на тлі конкурентів. Від кібербезпеки до охорони будівель – це ваш особистий простір для демонстрації своїх можливостей, чи то інформування клієнтів про ваші послуги, чи обмін останніми новинами галузі.

Чи підходить мені доменне розширення .SECURITY?

Використовуйте домен верхнього рівня .security для розміщення вказівок або довідкового центру вашого бренду. Це надійний домен для обміну інформацією про захист даних, безпеки будинку, хмарної безпеки тощо. Купуйте доменне ім’я .security і покажіть свою професійну сторону вже сьогодні.

Домен security підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену security складає 3233.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.security
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену security

Наименование доменной зоныsecurity
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.security
Правила доменной зоныhttps://nic.security/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена3233.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я security

1 год2 года3 года
3233.00 $6466.00 $9699.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні security

.security
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен security

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніsecurity є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніsecurity має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .security . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніsecurity – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену security

Весь процес реєстрації доменуsecurity зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніsecurity . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуsecurity . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменsecurity . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменsecurity автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).