Реєстрація домену london

Чому варто вибрати домен .LONDON?

Зробіть одну з найважливіших та яскравих столиць світу частиною свого онлайн-бренду. Домен верхнього рівня .london – це офіційне розширення для жителів Лондона та лондонських компаній, які хочуть зміцнити свій зв’язок зі столицею Великобританії. Зареєструйте його для свого сайту та скористайтесь всесвітньо відомим містом з нескінченними можливостями та енергією.

Чи підходить мені доменне розширення .LONDON?

Бажаєте більше іскри для свого стартапу? Додатковий галас для вашого бізнесу? Чи домен, який справді відображає вашу творчу пристрасть? Тоді додайте потужність доменного імені .london до вашої веб-адреси. Лондон – це місто, де зустрічаються та розвиваються люди та ідеї з усього світу. Якщо ви бажаєте приєднатися до цієї процвітаючої спільноти в Інтернеті і бути впізнаваним у всьому світі, зареєструйте свій домен .london зараз.

Домен london підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену london складає 55.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 1 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену london

Найменування доменної зониlondon
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації1 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.london
Правила доменної зониhttp://dotlondondomains.london/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену55.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я london

1 рік2 роки3 роки
55.50 $110.00 $165.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні london

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен london

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніlondon має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .london . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніlondon є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніlondon – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену london

Весь процес реєстрації доменуlondon зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніlondon . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуlondon . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменlondon . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменlondon автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).