Реєстрація домену icu

Чому варто вибрати домен .ICU?

Розширення .icu (“я тебе бачу” на сленгу Інтернету та текстових повідомлень) є незабутнім, трохи загадковим і географічно незалежним. Власники домену .icu також можуть використовувати усталені хештеги #icu і #iculive.

Чи підходить мені доменне розширення .ICU?

При покупці кожного домену .icu ви отримуєте 2 місяці безкоштовної приватної електронної пошти та довічний захист конфіденційності домену. Захист конфіденційності домену означає, що конфіденційна інформація, отримана при реєстрації домену, не потраплятиме в каталоги, а приватна електронна пошта ідеально підходить для керування обліковими записами електронної пошти, які ви створюєте для нового сайту. Він має бути вам необхідний.

Домен icu підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену icu складає 9.50 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 6.

.icu
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену icu

Найменування доменної зониicu
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену6 символу
WHOIS-серверwhois.nic.icu
Правила доменної зониhttp://nic.icu/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену9.50

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я icu

1 рік2 роки3 роки
9.50 18.00 27.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні icu

.icu
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен icu

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніicu має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .icu . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніicu є можливість використовувати6 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніicu – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену icu

Весь процес реєстрації доменуicu зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніicu . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуicu . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменicu . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменicu автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).