+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Реєстрація домену family

Чому варто вибрати домен .FAMILY?

Від святкових вечерь до дурних фотографій на Facebook, наші сім’ї – це люди, які забезпечують нам любов, підтримку та соціальні зв’язки. Ми часто вважаємо сім’єю друзів, колег та тих, з ким ми поділяємо наші найсильніші переконання. Як би ви не визначали поняття сім’ї, домен .family пропонує впізнаваний та актуальний простір імен.

Чи підходить мені доменне розширення .FAMILY?

Використовуйте доменне ім’я .family для створення онлайнової мережі підтримки всіх сімей, до яких ви належите, або створіть довговічну персоналізовану віртуальну спадщину, яка збереже спадщину вашої сім’ї протягом багатьох поколінь. Отримайте домен верхнього рівня, який поєднає вашу найважливішу мережу – зареєструйте доменне ім’я .family сьогодні.

Домен family підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену family складає32.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3 , а максимальна 63 .

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену family

Найменування доменної зониfamily
Країна доменуМеждународный домен
Час реєстраціїМгновенно
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.family
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену32.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я family

1 рік2 роки3 роки
32.50 $64.00 $96.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні family

loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен family

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніfamily має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .family . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніfamily є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніfamily – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену family

Весь процес реєстрації доменуfamily зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніfamily . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуfamily . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменfamily . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменfamily автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).