Реєстрація домену guide

Чому варто вибрати домен .GUIDE?

Зізнайтеся, нам усім у якийсь момент потрібні рекомендації, чи то використання продукту, пошук шляхів через підступний ландшафт чи складання нової скандинавської книжкової полиці, в якій, здається, не вистачає одного гвинтика.

Чи підходить мені доменне розширення .GUIDE?

З доменом .guide ви отримуєте доменний простір імен, спеціально призначений для інструкцій, рекомендацій або запевнень, що полегшує зв’язок онлайн-карт та посібників, інструкцій з експлуатації та місць, де можна купити додаткові гвинти для книжкової полиці, з користувачами, які їх потребують . Це ідеальний домен верхнього рівня для будь-якого керівництва, що створює міжгалузевий центр для вирішення всіх життєвих проблем, великих та малих.

Домен guide підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену guide складає 38.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.guide
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену guide

Найменування доменної зониguide
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації5 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.guide
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену38.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я guide

1 рік2 роки3 роки
38.50 $85.50 $131.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні guide

.guide
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен guide

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні guide є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні guide має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.guide . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні guide – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену guide

Весь процес реєстрації домену guide зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні guide. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену guide. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен guide. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен guide автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).