Реєстрація домену cab

Чому варто вибрати домен .CAB?

Домен верхнього рівня (TLD) .cab – це ідеальне розширення імені веб-сайту для компаній таксі та водіїв таксі. Подумайте про “yourcompany.cab” або “cityname.cab”.

Чи підходить мені доменне розширення .CAB?

Домен верхнього рівня .cab відкритий для загальної реєстрації будь-яким приватним особам, групам або компаніям, тому це відмінний вибір, якщо ви виробляєте смачне вино каберне або керуєте унікальним кабарем або магазином-шафою. Чи готові отримати домен .cab?

Домен cab підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену cab складає 36.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 2 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.cab
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену cab

Наименование доменной зоныcab
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации2 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.cab
Правила доменной зоныhttp://www.donuts.domains/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена36.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я cab

1 год2 года3 года
36.50 $73.00 $109.50 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні cab

.cab
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен cab

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніcab є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніcab має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .cab . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніcab – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену cab

Весь процес реєстрації доменуcab зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніcab . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуcab . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменcab . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменcab автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).