+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

ТутХост – 15 років. Даруємо знижку та розігруємо планшет та інші призи

ТутХост – 15 років. Даруємо знижку та розігруємо планшет та інші призи

Влітку 2019 року компанії ТутХост виповнилося 15 років. На честь ювілею – даруємо знижку 15% на всі послуги та розіграємо планшет та інші призи серед усіх, хто скористається знижкою для замовлення чи продовження послуг. Промокод на знижку: tuthost15let

Трансляція розіграшу 11 вересня о 16:00 (за київським часом)

Щоб взяти участь у розіграші призів, потрібно:

 1. Замовити або продовжити будь-яку послугу на суму від 10$ (256 грн.), використовуючи промокод на знижку 15%: tuthost15let у період з 20 серпня до 10 вересня 2019 року.
 2. На кожні 10$ (256 грн.) у сумі замовлення ви отримуєте 1 купон для участі у розіграші. Таким чином, чим на більший термін/сумму ви продовжуєте або замовляєте послугу, тим більше у вас шанс виграти приз.

Призи:

 1. Планшет Lenovo Tab
 2. Бездротова клавіатура Logitech
 3. Фітнес-браслет Xiaomi
 4. Портативна колонка Xiaomi
 5. Power bank Xiaomi

Повні правила акції:

1. Загальні умови Акції – «15 років TutHost»

1.1. Розіграш проводиться серед клієнтів (далі – “Клієнти”) компанії “TutHost”, які виконали умови цього Положення.
1.2. У розіграші беруть участь замовлення, оплачені в період з 20 серпня до 10 вересня 2019 року, з використанням промокоду на знижку.
1.3. Процедура розіграшу призів відбудеться 11 вересня 2019 року о 16:00. Пряма відеотрансляція розіграшу буде доступна на сайті.
1.4. Знижки не підсумовуються, у разі наявності кількох знижок діє велика за сумою знижка.

2. Умови участі у акції. Права та обов’язки учасника.

2.1. До участі в Акції допускаються особи, які досягли віку 18 років. Учасниками не можуть бути співробітники та представники Організатора, члени їхніх сімей.
2.2. Учасник не може передавати та/або будь-яким іншим чином поступатися своїми правами, пов’язаними з участю в Акції третій особі (особам).
2.3. Право на участь в Акції надається кожному клієнту за умови замовлення та оплати будь-якої послуги на суму від 10$ (256 гривень) та вище у період з 20 серпня по 10 вересня 2019 року.
2.4. Під час проведення розіграшу призів, для позначення учасника Акції буде використовуватись номер відповідного рахунку.

3.Порядок проведення розіграшу. Права та обов’язки Організатора акції.

3.1. Розіграш призів буде проведено 11 вересня 2019 року о 16:00.
3.2. Відповідно до умов Акції буде розіграно Призовий фонд (сукупність майна, призначеного для передачі виграшів згідно з умовами Акції). Призовий фонд утворюється за рахунок коштів Організатора та використовується виключно для передачі виграшів Учасникам Акції.
3.3. Організатор гарантує, що процедура вибору Переможців ґрунтується на випадковому виборі. Під час проведення розіграшу неприпустимі процедури та алгоритми, які дозволяють визначити результат проведення розіграшу Призового фонду до початку проведення розіграшу.
3.4. Процедура розіграшу транслюватиметься на нашому сайті. Переможці Акції будуть повідомлені про результати через електронну пошту або по телефону.
3.6. Публікацію підсумків розіграшів Призового фонду буде проведено протягом 5 (п’яти) календарних днів з моменту проведення відповідного розіграшу на сайті Організатора.
3.7. Кожен учасник може виграти трохи більше одного призу.

4. Порядок та строки отримання виграшів. Особливі умови

4.1. Призи можна буде отримати особисто, в офісі «Організатора», протягом місяця, після публікації результатів розіграшу. Також призи можуть бути видані довіреній особі переможця лотереї за попередньою домовленістю із «Організатором». Для отримання подарунка необхідно надати посвідчення особи. Переможцем буде вважатися людина, чиє ім’я фігурувало в білінгу на момент оформлення замовлення.
4.2. Встановлені виграші не обмінюються і можуть бути замінені грошовим еквівалентом.
4.3. Організатор гарантує, що всі призи є новими і на момент їх передачі власникам знаходяться у справному стані та готові до експлуатації відповідно до їх цільового призначення. Зобов’язання Організатора щодо якості виграшів обмежено гарантіями, наданими їх виробниками. Цілісність та функціональна придатність виграшів повинна перевірятись Учасниками безпосередньо при отриманні виграшу. Зовнішній вигляд оригінальних виграшів може відрізнятися від їхнього зображення в рекламних матеріалах.
4.4. Призовий фонд Акції – ” 15 років TutHost ” складають:

  • Планшет Lenovo Tab
  • Бездротова клавіатура Logitech
  • Фітнес-браслет Xiaomi
  • Портативна колонка Xiaomi
  • Power bank Xiaomi

 

 


Денис Семенюк