+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

1 місяць оренди або розміщення сервера, впс чи хостингу – безкоштовно

trial micro Суть пропозиції: Ми готові надати вам будь-яку послугу з перерахованих терміном на 1 місяць абсолютно безкоштовно. Після закінчення місяця ви можете оплатити послугу, якщо її якість влаштувала.

Навіщо нам це?

Ми вам безкоштовний тест-драйв будь-якої послуги та гарантію кращої ціни* на послугу згодом, ви нам фідбек та всілякі зауваження/побажання щодо послуги. За підсумками тест-драйву буде складено список побажань у системі copiny та відкрито голосування за фічі. Голоси, що наберуть найбільше, будуть реалізовані в першу чергу.

Що потрібно від вас:

Щоб уникнути спамерів та іншої нечисті, яка хоче безкоштовно скористатися 1 місяць нашими послугами, у своїх шкідливих цілях, ми вимагаємо від вас повної ідентифікації, а саме:

Звичайно ми гарантуємо, що крім нас ваші персональні дані ніхто не отримає.

Як отримати 1 місяць [хостингу / vps / оренди сервера / розміщення сервера] безкоштовно?

  1. Зареєструватися в білінгу: https://my.tuthost.ua
  2. Пройти авторизацію мобільного номера. Для цього в білінгу перейдіть в розділ “Виділені сервери”, там буде написано: “Перед замовленням даного виду послуг, вам необхідно пройти перевірку телефону” і поруч натиснути на кнопку “Докладніше”
  3. Скинути сканкопію першої сторінки паспорта та логін у білінгу на billing@tuthost.com (замість сканкопії паспорта можете просто відкрити доступ для перегляду даних персонального атестату webmoney , тоді потрібно скинути логін у білінгу та wmid номер). Не забудьте написати, яка саме послуга вам потрібна і з якими параметрами.
  4. У відповідь ви отримаєте спеціальний код, який можна активувати 1 раз та замовити разом із ним безкоштовний тест наших послуг. Якщо вас цікавить оренда або розміщення сервера – ми зв’яжемося з вами для уточнення інформації.

Фішки наших послуг:

  • Хостинг – на платформі Cloudlinux – з гарантованою кількістю ресурсів. Тобто ніхто із сусідів по серверу з глючними скриптами та натовпами відвідувачів ніяк на роботу вашого облікового запису не вплине. Панелька Directadmin.
  • Впс – на вибір на базі FreeBSD, віртуалізація VDSmanager або на базі KVM доступні різні версії Linux і Windows.
  • Колокейшен – привозіть до нас в офісі свій 1u сервер і ми його ставимо на вибір у ДЦ Укртелеком або Дзвон або Воля на 1 місяць. Також якщо ви живете у Києві – можемо заїхати та забрати у вас сервер 🙂
  • Оренда сервера – скидає нам на мейл або в чат бажаний конфіг, в рамках: однопроцесорна система, 2 диски на сервер, до 4 Гб пам’яті. Обмеження на конфігурацію є лише під час безкоштовного періоду. У платний період жодних обмежень на конфіг сервера не існує. Якщо все ж таки потрібно потішити машинку помічніше – пишіть, ми згідливі 🙂

Технічні майданчики розташовані в Україні, Києві.

*Гарантія кращої ціни

Це те, що чекає на вас після безкоштовного місяця. Якщо ви знаєте, що послугу з такими ж параметрами можна купити дешевше – повідомте нам і ми дамо ціну на 5% нижчу від знайденої вами. Порівнювати ціни вважаємо допустимим з будь-якою українською компанією, зареєстрованою в каталозі хостогляд та створеною не тільки що. **пропозиція дійсно обмежений час, до вичерпання слотів під безкоштовний тест послуги.


Денис Семенюк