+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Ліцензії ISPmanager 6

Серверне програмне забезпечення ISPSystem

Гарантія найкращої ціниМи є офіційними дистриб’юторами компанії ISPSystem на Україні. Це легко перевірити у списку партнерів ISPSystem .

У нас ви можете придбати ліцензії на різноманітне програмне забезпечення, яке використовується на серверах і при створенні сайтів. Ми є офіційними партнерами ISPSystem, тому можемо запропонувати вам найвигідніші ціни на ліцензії ISPmanager, BILLmanager, VMmanager і інші.

Гарантія кращої ціни . Ми постійно стежимо, за тим щоб наші ціни на ISPmanager і інші ліцензії ПО були найнижчими. Якщо ви знайдете у когось такий самий продукт за нижчою ціною – просто напишіть нам і ми зробимо для Вас спеціальну знижку.

Ціни на ISPmanager 6 Lite, Pro, Host та Business

ispmanager logo1 місяць1 рік 
ISPmanager 6 Lite5.50 $60.00 $
ISPmanager 6 Pro11.00 $120.00 $
ISPmanager 6 Host16.50 $180.00 $
ISPmanager 6 Business22.00 $240.00 $
Порівняти версії ISPmanager

Нові можливості ISPmanager 6:

Спрощений веб-інтерфейс

Зовнішній вигляд панелі керування повністю перероблений, прибрані застарілі параметри і функції;

Підтримка двох режимів інтерфейсу

Простого, в якому вам буде запропоновано ввести тільки необхідні параметри, і експертного, в якому доступні всі налаштування.

Майстри налаштування

Які допоможуть зробити початкову настройку, запросять необхідні дані і створять необхідні записи;

Нова система прав

За допомогою якої ви зможете гнучко налаштовувати доступ користувачів не тільки до функцій, але і до окремих полів форм;

Особливості ISPmanager 6

ISPmanager 6 – одна з найпопулярніших панелей керування хостингом через простий та інтуїтивний веб-інтерфейс. Всі основні операції з керування сервером, такі як керування користувачами, сайтами, доменами, поштовими скриньками, виконуються буквально в кілька кліків.

Панель керування хостингом ISPmanager створена з використанням багаторівневої системи прав доступу, завдяки якій спрощується робота з адміністрування для всіх користувачів сервера. Система поділу доступу дозволяє використовувати ISPmanager, як для персональних проектів, так і для надання послуг хостингу на професійному рівні.

Також ви можете замовити: Модулі для ISPmanager , серед яких Virusdie, Softaculous, KernelCare, CloudLinux, DDoS-GUARD та інші.

* ISPmanager Business встановлюється на основний сервер, а при масштабуванні інфраструктури вам досить підключити додаткові вузли до основного сервера. Вартість кожного підключається вузла дорівнює вартості ліцензії на обраний період.

Зручне керування сервером

ISPmanager – це простий інтерфейс який з легкістю освоїть не тільки досвідчений адміністратор ISP, а й досвідчений користувач. Вам доступна проста установка ПО, настройка веб-сервера і багато іншого.

Легке керування сайтом

ISPmanager 6 lite має широкий та доступний функціонал, тому ви можете керувати своїми сайтами, доменами, налаштуваннями DNS. Також панель керування ISPmanager дозволяє створювати FTP-користувачів, дивитися логи, працювати з CRON і ін.

Модулі для ISPmanager

Можливості панелі керування можна легко розширити за допомогою установки додаткових модулів, наприклад, CLOUDLINUX ОС, VIRUSDIE, SOFTACULOUS, DDOS-GUARD і інші. Дешево купити ліцензію ISPmanager, хостинг для сайту або замовити інші послуги за доступними цінами ви можете на Tuthost.ua – офіційного дистриб’ютора ISPSystem в Україні. Зв’язатися з нами можна онлайн, за вказаним номером телефону або завітавши до офісу компанії в Києві.

Захист

Ліцензія ISPmanager гарантує, що ваші дані завжди будуть під захистом. Проводьте резервне копіювання локально, на сервер або в хмару з допомогою спеціальної внутрішньої системи. Відновлення даних здійснюється всього в два кліка.

Система обліків ресурсів

ISPmanager 5 має вбудовані механізми для ведення статистики по використанню ресурсів VPS, сервера. Наприклад, ви можете переглянути розмір вільного місця, навантаження на сервер або кількість процесів в роботі.

Просте встановлення панелі ISPmanager

Встановлення ISPmanager – процес дуже простий. Досить завантажити і запустити скрипт інсталятора по посиланню з документації. Встановлення рекомендує проводити на чистий сервер з CentOS7. Доступна пробна версія на 14 днів, яка активується автоматично на IP.

Скріншоти панелі ISPmanager

 • Знайшли дешевше? Дамо знижку!
  Надішліть посилання на цей товар

Ліцензії білінгу Billmanager – для керування хостинг компанією

BillManager – один із найкращих білінгів для хостингового бізнесу на сьогоднішній день. Особливо добре він підходить для компаній, що працюють на території України, оскільки враховує багато бухгалтерських особливостей та дозволяє налаштувати систему документообігу. Білінг інтегрований з безліччю панелей керування (Cpanel, Directadmin, ISPmanager), платіжних систем і реєстраторів, що дозволяє максимально автоматизувати всі бізнес-процеси і скоротити до мінімуму необхідність ручної роботи.

billmanager logo 11 місяць1 рік 
BILLmanager
(демо | завантажити)
35.00 $360.00 $
BILLmanager Corporate
(демо | завантажити)
210.00 $2150.00 $
Порівняти версії BILLmanager

Бонус для клієнтів з України
При покупці ліцензії BILLmanager у нас ви безкоштовно отримуєте налаштований плагін для оплати через українські банки. А підготовлені xslt шаблони рахунки-фактура, акту виконаних робіт та податкової накладної, які соотвествуют останнім вимогам українського законодавства. Щоб отримати шаблони: після придбання ліцензії – надішліть запит до служби підтримки.

Ліцензії VMmanager – керування віртуальними машинами

VMmanager – це рішення управління віртуалізацією. VMmanager адаптований як для хостингу віртуальних машин, так і для побудови хмари. Як гипервизора вікорістовується KVM, а всі операции з керування гіпервізором Виконує бібліотека Libvirt.

Нових ліцензій VMmanager на даний момент ми не продаємо.

Ліцензії DNSmanager

DNSmanager — це система управління як вторинним, і первинним сервером доменних імен, призначена, як інтеграції з панелями управління ISPmanager і VMmanager, так використання як окремого продукту.

dnsmanager logo1 місяць1 рік 
DNSmanager--

Ліцензії IPmanager

IPmanager – це система розподілу IP-адрес між серверами. Це допоміжний продукт, інтегрується з панелями керування: ISPmanager, VDSmanager, DSmanager і DNSmanager.

ipmanager logo1 місяць1 рік 
IPmanager--
Оновлення для вічної ліцензії

Вічна ліцензія включає в себе 1 рік безкоштовних оновлень. Надалі 1 рік оновлень дорівнює половині вартості річної ліцензії.

Що входить в базову підтримку?

У вартість кожної ліцензії включена тільки базова підтримка, сюди входить:

 • Консультування з питань настройки, встановлення, використання програмних продуктів ISPsystem.
 • Установка програмних продуктів ISPsystem на сервер клієнта.
 • Початкове налаштування програмних продуктів ISPsystem.
 • Діагностика та усунення несправностей в роботі програмних продуктів ISPsystem.

У базову підтримку не входить:

 • Діагностика несправностей у роботі сервера, на який встановлений програмний продукт ISPsystem.
 • Налаштування системи і стороннього ПО, а також настройка мережі на сервері клієнта.
 • Розробка, реалізація та підтримка плагінів/доробок для програмних продуктів ISPsystem.

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЗГІДНО УМОВ ЛІЦЕНЗІЙ ISPSYSTEM

ISPmanager Lite або Business?

Який варіант вибрати? Lite або Business? Якщо коротко, то Lite – це для себе Business для надання послуг хостингу.

ISPmanager Lite

Ми позиціонуємо ISPmanager Lite, як ПО, для керування сервером, на якому розміщуються сайти, що належать одній компанії або людині. На таких серверах, як правило, не потрібно функцій перепродажу хостингу, системи запитів і повідомлень, жорсткого обмеження функціонала і ресурсів для окремих користувачів.

ISPmanager Lite ідеально підходить для встановлення на віртуальні та виділені сервери.

ISPmanager Business

Цей варіант призначений для надання послуг хостингу на сервері. Функціонал ISPmanager Business містить багато інструментів по роботі з реселерів, можливість створення тарифів з обмеженнями доступу, системних ресурсів і т.д.

ISPmanager Business призначений для надання послуг: віртуальний хостинг, Реселінг, Поштовий хостинг і DNS хостинг.

Список основних відмінностей версії Business:

 • Ведені сервера. Можливість об’єднання декількох серверів з встановленим ISPmanager в одній панелі керування.
 • Реселери. Окремий клас користувачів для надання послуг типу “Реселлінг”.
 • Розсилка різних повідомлень користувачам сервера.
 • Можливість встановлення індивідуальних прав доступу до функціоналу панелі для різних користувачів або груп користувачів.
 • Можливість встановлення індивідуальних обмежень на споживання системних ресурсів для різних користувачів або груп користувачів.
 • Широкий функціонал по створенню шаблонів користувачів (тарифних планів).
 • Можливість призначати користувачам IP-адреси для використання їх при створенні сайтів.
 • Безліч дрібних моментів в різних модулях ISPmanager, що спрощують надання послуг хостингу.