Ліцензії ISPmanager 6

Серверне програмне забезпечення ISPSystem

Гарантія найкращої ціниУ нас ви можете придбати ліцензії на різноманітне програмне забезпечення, яке використовується на серверах та при створенні сайтів. Ми є офіційними партнерами ISPSystem, тому можемо запропонувати вам найвигідніші ціни на ліцензії ISPmanager, BILLmanager та інші.

Гарантія кращої ціни. Ми постійно стежимо, за тим щоб наші ціни на ISPmanager і інші ліцензії ПО були найнижчими. Якщо ви знайдете у когось такий самий продукт за нижчою ціною – просто напишіть нам і ми зробимо для Вас спеціальну знижку.

Ціни на ISPmanager 6 Lite, Pro, Host та Business

ispmanager logo1 месяц1 год 
ISPmanager 6 Lite6.50 $71.00 $
ISPmanager 6 Pro13.00 $145.00 $
ISPmanager 6 Host20.00 $220.00 $
ISPmanager 6 Business27.00 $295.00 $
Сравнить версии ISPmanager

Нові можливості ISPmanager 6:

builder Спрощений веб-інтерфейс

Зовнішній вигляд панелі керування повністю перероблений, прибрані застарілі параметри та функції;

managedserver Майстри налаштування

Які допоможуть зробити початкову настройку, запросять необхідні дані і створять необхідні записи;

display Підтримка двох режимів інтерфейсу

Простого, в якому вам буде запропоновано зазначити лише необхідні параметри, та експертного, в якому доступні усі налаштування.

meeting Нова система прав

За допомогою якої ви зможете гнучко налаштовувати доступ користувачів не тільки до функцій, але і до окремих полів форм;

Особливості ISPmanager 6

ISPmanager 6 – одна з найпопулярніших панелей керування хостингом через простий та інтуітивний веб-інтерфейс. Всі основні операції з керування сервером, такі як керування користувачами, сайтами, доменами, поштовими скриньками, виконуються буквально в кілька кліків.

Панель керування хостингом ISPmanager створена з використанням багаторівневої системи прав доступу, завдяки якій спрощується робота з адміністрування для усіх користувачів серверу. Система поділу доступу дозволяє використовувати ISPmanager, як для персональних проєктів, так і для надання послуг хостингу на професійному рівні.

Також ви можете замовити: Модулі для ISPmanager , серед яких Virusdie, Softaculous, KernelCare, CloudLinux, DDoS-GUARD та інші.

* ISPmanager Business встановлюється на основний сервер, а при масштабуванні інфраструктури вам досить підключити додаткові вузли до основного серверу. Вартість кожного вузла що підключається дорівнює вартості ліцензії на обраний період.

preferences
Зручне керування сервером

ISPmanager – це простий інтерфейс з яким розбереться не лише досвідчений адміністратор ISP, а й користувач початківець. Вам доступне просте встановлення ПЗ, налаштування веб-серверу та багато іншого.

security
Захист

Ліцензія ISPmanager гарантує, що ваші дані завжди будуть під захистом. Проводьте резервне копіювання локально, на сервер або в хмару за допомогою спеціальної внутрішньої системи. Відновлення даних здійснюється всього у два кліки.

cloudfast
Легке керування сайтом
ISPmanager 6 lite має широкий та доступний функціонал, тому ви можете керувати своїми сайтами, доменами, налаштуваннями DNS. Також панель керування ISPmanager дозволяє створювати FTP-користувачів, дивитися логи, працювати з CRON та ін.
analytics
Система обліку ресурсів
ISPmanager 5 має вбудовані механізми для ведення статистики по використанню ресурсів VPS, серверу. Наприклад, ви можете переглянути розмір вільного місця, навантаження на сервер або кількість процесів що виконуються.
servers
Модулі для ISPmanager
Можливості панелі керування можна легко розширити за допомогою установки додаткових модулів, наприклад, CLOUDLINUX ОС, VIRUSDIE, SOFTACULOUS, DDOS-GUARD та інші. Дешево купити ліцензію ISPmanager, хостинг для сайту або замовити інші послуги за доступними цінами ви можете на Tuthost.ua – офіційного дистриб’ютора ISPSystem в Україні. Зв’язатися з нами можна онлайн, за вказаним номером телефону або завітавши до офісу компанії у Києві.
plus
Просте встановлення панелі ISPmanager
Встановлення ISPmanager – процес дуже простий. Досить завантажити і запустити скрипт інсталятора за посиланням з документації. Встановлення рекомендується виконувати на чистий сервер з CentOS7. Доступна пробна версія на 14 днів, яка активується автоматично для IP.

Скріншоти панелі ISPmanager

 • Знайшли дешевше? Дамо знижку!
  Надішліть посилання на цей товар

Ліцензії білінгу Billmanager – для керування хостинг компанією

BillManager – один із найкращих білінгів для хостингового бізнесу на сьогоднішній день. Особливо добре він підходить для компаній, що працюють на території України, оскільки враховує багато бухгалтерських особливостей та дозволяє налаштувати систему документообігу. Білінг інтегрований з безліччю панелей керування (Cpanel, Directadmin, ISPmanager), платіжних систем і реєстраторів, що дозволяє максимально автоматизувати всі бізнес-процеси і скоротити до мінімуму необхідність ручної роботи.

billmanager logo 11 месяц1 год 
BILLmanager
(демо | скачать)
35.00 $360.00 $
BILLmanager Corporate
(демо | скачать)
210.00 $2150.00 $
Сравнить версии BILLmanager

Бонус для клієнтів з України
У разі купівлі ліцензії BILLmanager у нас, ви безкоштовно отримуєте налаштований плагін для оплати через українські банки. А підготовлені xslt шаблони рахунку-фактури, акту виконаних робіт та податкової накладної, які відповідають останнім вимогам українського законодавства. Щоб отримати шаблони: після придбання ліцензії – надішліть запит до служби підтримки.

Оновлення для вічної ліцензії

Вічна ліцензія включає 1 рік безкоштовних оновлень. Надалі 1 рік оновлень дорівнює половині вартості річної ліцензії.

Що входить до базової підтримки?

У вартість кожної ліцензії включена тільки базова підтримка, до якої входить:

 • Консультування з питань налаштування, встановлення, використання програмних продуктів ISPsystem.
 • Установка програмних продуктів ISPsystem на сервер клієнта.
 • Початкове налаштування програмних продуктів ISPsystem.
 • Діагностика та усунення несправностей у роботі програмних продуктів ISPsystem.

До базової підтримки не входить:

 • Діагностика несправностей у роботі серверу, на який встановлено програмний продукт ISPsystem.
 • Налаштування системи та стороннього ПЗ, а також налаштування мережі на сервері клієнта.
 • Розробка, реалізація та підтримка плагінів/доробок для програмних продуктів ISPsystem.

ЧАСТІ ПИТАННЯ ЗГІДНО УМОВ ЛІЦЕНЗІЙ ISPSYSTEM

ISPmanager Lite або Business?

Який варіант обрати? Lite або Business? Якщо коротко, то Lite – це для себе, а Business для надання послуг хостингу.

ISPmanager Lite

Ми позиціонуємо ISPmanager Lite, як ПЗ, для керування сервером, на якому розміщуються сайти, які належать одній компанії або людині. На таких серверах, як правило, не потрібно функцій перепродажу хостингу, системи запитів і повідомлень, жорсткого обмеження функціонала і ресурсів для окремих користувачів.

ISPmanager Lite ідеально підходить для встановлення на віртуальні та виділені сервери.

ISPmanager Business

Цей варіант призначений для надання послуг хостингу на сервері. Функціонал ISPmanager Business містить багато інструментів для роботи з реселерами, можливість створення тарифів з обмеженням доступу, системних ресурсів та інше.

ISPmanager Business призначений для надання послуг: віртуальний хостинг, Реселінг, Поштовий хостинг та DNS хостинг.

Перелік головних відмінностей версії Business:

 • Відомі сервера. Можливість об’єднання декількох серверів з встановленим ISPmanager в одній панелі керування.
 • Реселери. Окремий клас користувачів для надання послуг типу “Реселлінг”.
 • Розсилка різних повідомлень користувачам серверу.
 • Можливість встановлення індивідуальних прав доступу до функціоналу панелі для різних користувачів або груп користувачів.
 • Можливість встановлення індивідуальних обмежень на споживання системних ресурсів для різних користувачів або груп користувачів.
 • Широкий функціонал по створенню шаблонів користувачів (тарифних планів).
 • Можливість призначати користувачам IP-адреси для використання їх при створенні сайтів.
 • Безліч дрібних моментів в різних модулях ISPmanager, які полегшують надання послуг хостингу.