Як змінити ім’я сайту WordPress?

Варіант 1

Змінити ім’я сайту (домену) Ви можете за допомогою консольної утиліти WP-CLI

Для цього потрібен також ssh доступ до сервера.

Для зміни імені домену WordPress за допомогою WP-CLI (командного рядка WordPress) вам буде потрібно виконати кілька кроків. Будь ласка створіть резервні копії перед початком.

Для початку перейдіть у директорію з сайтом за допомогою команди cd (замінивши domain.com на свій домен):

cd domains/domain.com/public_html

Потім виконайте команду для визначення імені домену

wp option get siteurl

Тепер ви можете змінити ім’я домену за допомогою команди search-replace. Замініть old_domain.com на ваш старий домен і new_domain.com на новий домен:

wp search-replace ‘old_domain.com’ ‘new_domain.com’

Якщо ваш сайт використовує HTTPS, врахуйте, що ви також маєте ввімкнути заміну HTTPS-посилань:

wp search-replace ‘https://old_domain.com’ ‘https://new_domain.com’

Після виконання команди search-replace поновіть налаштування сайту для відображення нового домену. В адмін-панелі WordPress перейдіть в “Налаштування” > “Загальні” і переконайтеся, що поле “Адреса WordPress (URL)” і “Адреса сайту (URL)” містить новий домен.
Після зміни домену також переконайтеся, що всі посилання і ресурси на вашому сайті використовують новий домен. Можливо, доведеться вручну оновити деякі посилання, якщо вони містяться у файлах шаблонів.

Варіант 2

Ще один варіант зміни імені адреси сайту за допомогою SQL запитів в інтерфейсі phpMyAdmin. Зайти туди Ви можете через панель керування хостингом DirectAdmin. Не забудьте попередньо виконати резервну копію Вашої бази.

У phpMyAdmin вибираєте базу даних Вашого сайту і натискаєте на посилання “SQL”

Нижче вказано список команд, які потрібно виконати, замінивши ім’я старого і нового домену. Також звертайте увагу на протокол, який вказано у Вас, http або https.

/* оновлення всіх посилань постів */update wp_postsset guid = REPLACE(guid, ‘http://www.oldsite.com’, ‘http://www.newsite.com’)where guid LIKE ‘%http://www.oldsite.com%’;
/* оновлення всіх посилань у змісті постів */update wp_postsSET post_content = REPLACE(post_content, ‘http://www.oldsite.com’, ‘http://www.newsite.com’)where post_content LIKE ‘%http://www.oldsite.com%’;
/* оновлення всіх посилань у мета */update wp_postmetaSET meta_value = REPLACE(meta_value, ‘http://www.oldsite.com’, ‘http://www.newsite.com’)where meta_value LIKE ‘%http://www.oldsite.com%’;
/* оновлення налаштувань */update wp_optionsset option_value = REPLACE(option_value, ‘http://www.oldsite.com’, ‘http://www.newsite.com’)where option_value LIKE ‘%http://www.oldsite.com%’;
Цей матеріал був корисним?

Схожі матеріали

Потрібна підтримка?

Не можете знайти відповідь, яку шукаєте?
Contact Support