1) Ви можете обрати ім’я для сайту. Безкоштовні хостинг-провайдери зазвичай надають доменні імена третього рівня всередині домену. При цьому назва вашого сайту буде незручною, важко запам’ятовується, або взагалі бути “народною”, наприклад www.firma.narod.ru. І тільки використовуючи послуги платного хостинг-провайдера, ви зможете створити позитивне враження про вашу компанію.
Погодьтеся, що ім’я www.vasya.narod.ru викличе у ваших потенційних партнерів набагато менше довіри.

2) Місцем на Вашому сайті ви будете розпоряджатися на свій розсуд, тобто за бажання розміщувати будь-яку рекламу і отримувати за це гроші. Причому площа вільного місця під інформацію залежатиме виключно від Вашого бажання та можливостей.

3) Ви отримаєте широкий спектр послуг:
необмежений трафік (можливість надсилати та завантажувати необхідну інформацію), надання поштових скриньок, безкоштовна реєстрація доменів другого та третього рівня, захист від спаму (непотрібного інформаційного “сміття” у мережі).

4) Закачувати інформацію на ресурс не доведеться за допомогою різних веб-форм, вкрай незручних для користувачів, як це часто буває при безкоштовному хостингу. Ви зможете скористатися можливістю FTP-входу (спеціальний протокол передачі файлів), а також підтримкою PHP, SSI, Perl, GGI, баз даних і т.д.

5) Якщо виникнуть перебої в роботі сервера, сайт буде захищений від втрат: практично всі хостинг-провайдери надають послугу періодичного резервного копіювання даних (архівування). Особливо це важливо, якщо сайт містить гостьові книги та форуми та найчастіше оновлювані прайс-листи.

6)При грамотному виборі провайдера Ви отримаєте підтримку 24 години на добу сім днів на тиждень, знизивши до мінімуму кількість ситуацій, коли Ваш сайт буде недоступний відвідувачам без Вашого відома.

7) Ви залишитеся власником адреси сайту в Інтернеті, навіть змінивши провайдера. Ви зможете постійно займатися просуванням сайту в Інтернет, покращуючи позиції сайту в пошукових системах і тим самим збільшуючи його відвідуваність цільовою аудиторією. Вам не доведеться розлучитися з розкрученим ім’ям веб-сайту, вказаним у посиланнях у мережі, на візитах, рекламних буклетах та іншою інформацією про Вашу фірму, як це було б у випадку з безкоштовним провайдером.

8) Пошукові системи в мережі Інтернет віддають перевагу сайтам, розташованим на платному хостингу. Тому за рівних умов сайт, що знаходиться на платному хостингу, буде за запитом перебувати в пошукових системах на більш високих позиціях, а на безкоштовному хостингу – в останніх рядах, стаючи невидимим для потенційних відвідувачів.

 Загальні питання
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?