+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Ключі входу

Ключі входу

У цьому розділі є доступ, використання, зміна та видалення ключів входу. Ключі входу – це альтернативні паролі для вашого облікового запису зі спеціальними функціями, такими як термін дії, контроль доступу, використання кількості та дозволених IP-адрес.

Ключі входу

Доступ до ключів входу

Щоб отримати доступ до ключів входу, увійдіть у панель керування, а потім натисніть посилання «Здрастуйте,[Login-Name] », а потім посилання «Ключі входу».

Примітка. Якщо ви не бачите ключа «Ключі входу», його вимкнено адміністратором. Зверніться до адміністратора для доступу до ключів входу.

Створення ключів входу

На сторінці “Ключі входу” ви повинні побачити пустий список ключів входу. Щоб створити ключ входу, натисніть кнопку «Створити».

Ключі входу

Під час створення «Ключа входу» ви побачите безліч опцій. Давайте розглянемо кожну з них:

Ім’я ключа : Ім’я ключа – це просте ім’я для вашого ключа. Зверніть увагу, що ім’я ключа не є ім’ям входу, вам все одно потрібно увійти під своїм звичайним ім’ям користувача. Ім’я ключа не може містити жодних спеціальних символів (пробіл, точки тощо).

Значення ключа : значення ключа є фактичним ключем – альтернативний пароль для вашого імені користувача. Ми рекомендуємо використовувати функцію «Сгенерувати випадковий пароль», оскільки вона генерує випадковий рядок, який дуже складний для підбору.

Спливає (термін дії): Ви можете встановити точну дату закінчення терміну дії ваших ключів входу в систему або ви можете вибрати ключі, які ніколи не закінчуються.

Використання : Ви можете встановити кількість запитів, дозволених цим ключем. Зверніть увагу, що кількість запитів не враховується. Кожний раз, коли ви звертаєтеся до будь-чого на панелі керування (наприклад, натисніть на перегляд користувачів), буде використовуватись запит.

Очистити ключ : автоматичне видалення ключа після закінчення терміну дії або після його використання.

Дозволити HTM : дозволяє переглядати інтерфейс DA у файлах HTML, iMG та CSS.

Команди : Ви можете вибрати, які команди можуть бути доступні за допомогою ключа входу в систему. Якщо жодна з команд не вибрана, все буде дозволено.

Дозволені IPадреси : Ви можете вибрати, яку IP-адресу дозволити для підключення, за допомогою ключа входу. Кожен IP повинен бути написаний у новому рядку. Якщо жоден із IP не записано, всі IP будуть дозволені.

Поточний пароль : введіть поточний пароль та натисніть кнопку «Створити».

 Панель керування - Directadmin
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?