У своїй роботі ми використовуємо спеціфікацію wsgi для запуску python скриптів.

WSGI – це шлюз між python додатком та веб-сервером. Безліч Python фреймворків реалізували код для роботи з інтерфейсом wsgi, наприклад такі як Django, Flask та багато інших, тому для запуску програми досить просто покласти wsgi скрипт у папку програми.

Для запуску програми Python потрібно спочатку створити віртуальне оточення з вибором потрібної Вам версії Python.

Все це можна зробити в панелі керування хостингом DirectAdmin, розділ: “Setup Python App”

Як запустити Python скрипти?

Далі потрібно створити свою програму, натиснувши на відповідну кнопку.

Як запустити Python скрипти?

Після чого внести дані про свій додаток, а саме:

Вибрати потрібну версію Python, далі ввести шлях до Вашого додатку (директорія де лежатиме скрипт) і вибрати доменне ім’я на якому плануєте запуск програми, також можна вказати шлях щодо домену, якщо бажаєте запускати програму тільки в певній директорії домену, не торкаючись роботи основного домену .

За бажанням можна вказати ім’я скрипта, яке буде стартовим у пункті файл запуску програми (за замовчуванням скрипт має називатися passenger_wsgi.py), а також ім’я об’єкта (точка входу до додатка) у коді скрипту який відповідатиме за передачу відповіді веб-серверу ( за замовчуванням функція application)

Як запустити Python скрипти?

При натисканні на кнопку створити в папці з додатком буде створено файл passenger_wsgi.py з прикладом виведення “Hello world”, далі можете працювати з цим скриптом або писати свій, наприклад, взятий від фреймворку.

 Хостинг
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?