Як підключитися до SSH за допомогою PuTTY?

PuTTY – це одна з найпопулярніших програм для роботи з протоколом SSH. Популярність її пояснюється невеликим розміром, безкоштовністю та відкритим вихідним кодом.

Для початку роботи – скачайте PuTTY з офіційного сайту https://www.putty.org/

  1. Для підключення вам спочатку потрібно вказати host або айпі адресу у відповідне поле
    dfwSIAvuY 0K0tpGRUyS I5LLs5QaMFeU5JzPMWZ1ngTDDtHZEKskAp3

Також зверніть увагу, що за замовчуванням в налаштуваннях вказаний порт 22, але іноді хостери використовують нестандартний порт для підключення SSH. У такому разі уточніть налаштування у хостера.

  1. У вікні, введіть ваш логін, якщо це віртуалка або виділений сервер, то як правило root. А якщо віртуальний хостинг – то логін зазвичай збігається з логіном для входу в панель керування хостингом.
Як підключитися до SSH за допомогою PuTTY?
  1. Після введення логіну система надасть вам запит на введення пароля. Зауважте, що введений пароль взагалі ніяк не відображається на екрані, навіть зірочками, це нормально. Після того як повністю введете пароль, натисніть Enter.

Ви можете зберігати сесії підключення, щоб надалі повторно не вводити хост та порт. Для цього після успішного підключення – натисніть правою кнопкою мишки на заголовок вікна, виберіть Change settings та в розділі Session введіть назву сесії для збереження та натисніть save.

У результаті у вас буде збережена сесія, за якою ви в майбутньому зможете клацнути двічі для швидкого підключення.

Як підключитися до SSH за допомогою PuTTY?
Цей матеріал був корисним?

Схожі матеріали

Потрібна підтримка?

Не можете знайти відповідь, яку шукаєте?
Contact Support