+380 (44) 391 0955
Передзвоніть мені
support@tuthost.ua
24/7 email support
Онлайн чат (10:00-19:00)
Чат

Чим відрізняються сертифікати SSL?

Кількість компаній, які використовують SSL сертифікати значно збільшилася за останні кілька років, є кілька причин:

  • Деякі бізнеси потребують SSL, щоб забезпечити конфіденційність (тобто шифрування даних).
  • Деякі бізнеси використовують SSL, щоб додати більше довіри та впевненості у безпеці для клієнтів (вони хочуть, щоб ви знали, що вони справжня організація та можете довіряти їм).

Оскільки причини, з яких компанії використовують SSL відрізняються, є кілька різних типів SSL сертифікатів.

  • SSL сертифікати з розширеною перевіркою (Extended Validation SSL Certificates – EV)
  • Сертифікати із валідацією організації (OV)
  • Сертифікати з валідацією домену (DV)

SSL сертифікати з розширеною перевіркою (EV) випускаються лише коли центр сертифікації (CA) виконує перевірку, щоб переконатися, що організація має право використовувати певний домен плюс центр сертифікації виконує ретельну перевірку самої організації. Процес випуску сертифікатів EV стандартизований і має суворо відповідати правилам EV, створеним на спеціалізованому форумі CA/Browser Forum у 2007 році. Там вказані необхідні кроки, які центр сертифікації повинен виконати перед випуском сертифіката EV:

  1. Повинен перевірити правову, фізичну та операційну діяльність суб’єкта.
  2. Повинен переконатися, що організація відповідає офіційним документам.
  3. Необхідно переконатися, що організація має виключне право на використання домену, зазначеного у сертифікаті EV.
  4. Необхідно переконатися, що організація повністю авторизована для випуску сертифіката EV.

EV сертифікати використовуються для всіх типів бізнесу, у тому числі для державних та некомерційних організацій. Для випуску потрібно 10-14 днів.

Друга частина правил є актуальною для центру сертифікації та визначає критерії, яким центр сертифікації повинен відповідати перед тим, як отримати дозвіл на випуск EV сертифіката. Вона називається, EV правила аудиту, і щороку відбувається перевірка на відповідність цим правилам.

Сертифікати SSL з валідацією організації випускаються лише коли центр сертифікації перевірив, що організація має право власності на домен плюс центр сертифікації виконує деякі перевірки самої організації. Перевірена інформація про компанію відображається в інформації про сертифікат, це показує відвідувачу якої організації належить сайт. Зазвичай випускається протягом 7 днів.

Сертифікати SSL з валідацією домену випускаються, коли центр сертифікації перевірив, що заявник має право на вказане доменне ім’я. Перевірка інформації про організацію не проводиться і жодна інформація про організацію в сертифікаті не відображається. Сертифікати DV можуть бути випущені миттєво.

 SSL сертифікати
Всього 0 Голосів:
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?