Реєстрація домену укр

Домен .укр домен України верхнього рівня. Домен може бути зареєстрований лише за наявності зареєстрованої торгової марки на території України.

Домен укр підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену укр складає 9.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 1, а максимальна 63.

.укр
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену укр

Найменування доменної зониукр
Країна доменуУкраїна
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену1 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.dotukr.com
Правила доменної зониhttp://uanic.net/pravila-registracii-i-polzovaniya-domennymi-imenami-v-domene-ukr/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену9.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я укр

1 рік2 роки3 роки
9.00 $18.00 $27.00 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні укр

.укр
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен укр

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні укр є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні укр має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.укр . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні укр – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену укр

Весь процес реєстрації домену укр зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні укр. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену укр. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен укр. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен укр автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).