Реєстрація домену space

Чому варто вибрати домен .SPACE?

Виділіть в Інтернеті свій власний простір у зоні .space. Домен верхнього рівня (TLD) .space можна використовувати для творчості, бізнесу та не тільки. До ідеального домену лише один маленький крок, так що хапайте свої космічні черевики та шукайте свій.

Чи підходить мені доменне розширення .SPACE?

Домен верхнього рівня .space ідеально підходить для мислителів, творців та мрійників. Будьте блогером, організатором заходів або астронавтом, купіть доменне ім’я .space і запустіть сайт своєї мрії вже сьогодні.

Домен .SPACE підійде для артистів, архітекторів, творчих людей, фотографів, дизайнерів, музикантів, стартапів, блогерів та консультантів.

Домен space підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену space складає 27.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.space
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену space

Наименование доменной зоныspace
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.space
Правила доменной зоныhttp://radix.website/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена27.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я space

1 год2 года3 года
27.00 $54.00 $81.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні space

.space
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен space

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніspace є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніspace має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .space . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніspace – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену space

Весь процес реєстрації доменуspace зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніspace . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуspace . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменspace . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменspace автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).