Реєстрація домену homes

Чому варто вибрати домен .HOMES?

Відкрийте для себе домен .homes – ідеальне місце для вашої великої ідеї. Якщо ви працюєте у сфері нерухомості, архітектури або дизайну інтер’єрів, домен верхнього рівня (TLD) .homes – це привабливий простір для захисту. Зв’яжіться з покупцями та продавцями і досягте того, щоб ваш домен верхнього рівня .homes побачили ті, кому це важливо.

Чи підходить мені доменне розширення .HOMES?

Використовуйте його, щоб розповісти про свою останню нерухомість на морському узбережжі, дизайн кухні або м’яких меблів. Підніміть свій професійний або особистий бренд за допомогою домену, що легко впізнається. Купуйте доменне ім’я .homes та отримайте ключі від свого нового будинку в Інтернеті вже сьогодні.

Домен homes підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену homes складає 43.00 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 5 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.homes
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену homes

Наименование доменной зоныhomes
Страна доменаМіжнародний домен
Время регистрацииМиттєво
Максимальный период регистрации5 лет
Минимальная длина домена3 символа
Максимальная длина домена63 символа
WHOIS-серверwhois.nic.homes
Правила доменной зоныhttps://nic.homes/
Поддержка IDN
Защита/скрытие данных
ОграниченияНет ограничений
Цена восстановления $
Стоимость переноса домена43.00 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я homes

1 год2 года3 года
43.00 $86.00 $129.00 $

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні homes

.homes
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен homes

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніhomes є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоніhomes має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .homes . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніhomes – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену homes

Весь процес реєстрації доменуhomes зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніhomes . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуhomes . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменhomes . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменhomes автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).