Реєстрація домену desi

Чому варто вибрати домен .DESI?

За допомогою домену .desi ви зможете швидко привернути увагу індійського субконтиненту. Термін “desi”, що походить з санскриту, означає “виходець з нашої країни”, і домен верхнього рівня (TLD) .desi допоможе вашому бренду виділитися.

Чи підходить мені доменне розширення .DESI?

Якщо ви починаєте новий цікавий бізнес або хочете реалізувати свій пристрасний проект в Індії, Пакистані, Бангладеш, Непалі, Шрі-Ланці та інших країнах, домен верхнього рівня .desi – чудовий вибір. Купуйте доменне ім’я .desi та підключіться до спільноти desi по всьому світу вже сьогодні.

Домен desi підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену desi складає 20.00 за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 1 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.desi
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену desi

Найменування доменної зониdesi
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації1 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символу
WHOIS-серверwhois.nic.desi
Правила доменної зониhttp://www.dotdesi.com/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену20.00

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я desi

1 рік2 роки3 роки
20.00 40.00 60.00

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні desi

.desi
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен desi

Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з такою назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам дуже складно буде обігнати її у пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

Простота

Доменне ім’я у зоніdesi має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie .desi . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде якщо в домені не буде дефісів, цифр і складних частин .

Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоніdesi є можливість використовувати63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але й занадто короткий домен теж може бути важким запам’ятовуванні, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, в більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоніdesi – то перевірте таке саме ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену desi

Весь процес реєстрації доменуdesi зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоніdesi . Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для доменуdesi . Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери , на які направити доменdesi . Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Сплатити домен можна будь-яким із більш ніж 10 доступних способів оплати. Після оплати доменdesi автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).