Реєстрація домену care

Чому варто вибрати домен .CARE?

Турбота – це термін, який визначається деякими з наших найкращих якостей: щедрість, уважність, безпека та надійність. Цей домен верхнього рівня – ідеальний вибір для тих, хто хоче змінити світ на краще.

Чи підходить мені доменне розширення .CARE?

Домен .care забезпечує цілеспрямований та релевантний простір імен для всіх різних способів надання допомоги – від осіб, які здійснюють догляд, благодійних та некомерційних організацій до продуктів та інформації з догляду за хворими, дітьми, людьми похилого віку і навіть за самим собою. Хоч би як ви його використовували, доменне ім’я .care забезпечить вас усім необхідним.

Домен care підтримує символи латинського алфавіту

Вартість реєстрації та продовження домену care складає 38.50 $ за 1 рік та домен можна зареєструвати на строк не більше 10 року.

Мінімальна кількість символів у домені 3, а максимальна 63.

.care
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Характеристики домену care

Найменування доменної зониcare
Країна доменуМіжнародний домен
Термін реєстраціїМиттєво
Максимальний період реєстрації10 років
Мінімальна довжина домену3 символу
Максимальна довжина домену63 символів
WHOIS-серверwhois.nic.care
Правила доменної зониhttp://www.donuts.domains/
Підтримка IDN
Захист/приховування даних
ОбмеженняНема обмежень
Ціна відновлення $
Вартість перенесення домену38.50 $

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

Ціни на доменне ім’я care

1 рік2 роки3 роки
38.50 $85.50 $131.50 $

Ще доменні зони:

Переглянути інші домени

Зареєструвати домен у зоні care

.care
loading
Пожалуйста введите домен
Please verify that you are not a robot.

Як вибрати та зареєструвати домен care

diamond Унікальність

Найчастіше як доменне ім’я беруть назву компанії і тут важлива унікальність. Вам пощастило, якщо ви одночасно підбираєте і назви компанії та домену. У такому разі відразу перевіряйте у пошуку ті варіанти, які вам спадають на думку. Важливо перевірити, чи є вже компанії зі схожою або аналогічною назвою. Тому що, якщо з подібною назвою вже є велика компанія, яка давно працює – вам складно буде обігнати її в пошуковій видачі. Так само вас можуть банально плутати з конкурентом і ви втрачатимете частину трафіку.

document Довжина домену

Незважаючи на те, що у доменній зоні care є можливість використовувати 63 символ у назві домену – ми не рекомендуємо цього робити. Як правило, чим коротший домен, тим краще і простіше запам’ятати його. Але і занадто короткий домен теж може бути важким для запам’ятовування, наприклад, якщо ви будете використовувати абревіатуру або скорочення назви, у більшості випадків ми не рекомендуємо цього робити.

global Простота

Доменне ім’я у зоні care має бути легко запам’ятати та написати. Наприклад уявіть, якщо ви диктуєте по телефону slozhnoe-nazwanie.care . У такому домені є відразу кілька складнощів: це дефіс, це транслітерація літери ж, яку можна записати як zh, zsh, zch і таке інше. Тому краще буде, якщо в домені не буде дефісів, цифр і складно-вимовних частин.

infrastructure Додаткові домени

Якщо ви зареєстрували домен лише у зоні care – Перевірте таке ж ім’я в суміжних доменах. Наприклад, для компанії, яка працює у Києві, крім реєстрації домену kiev.ua можна додатково зареєструвати також домени com.ua та org.ua. Інакше ви можете опинитись у ситуації, коли ви вирішите розширити ваш бізнес – а конкуренти займуть вашу назву в інших доменних зонах. Краще їх випередити.

Процедура реєстрації домену care

Весь процес реєстрації домену care зводиться до наступних простих кроків:

  1. Придумайте ім’я домену і перевірте, чи вільний цей домен у зоні care. Якщо домен вільний, перейдіть до реєстрації .
  2. Заповніть контакт реєстранта для домену care. Регістрант – це людина або організація, яка є власником домену
  3. Вкажіть неймсервери, на які направити домен care. Можна дізнатися у вашого хостера, якщо ви розміщуєте сайт у нас або поки не визначилися, де розміщувати сайт – вказуйте наші неймсервери: ns1.tuthost.com, ns2.tuthost.com, ns3.tuthost.com, ns4.tuthost.com (по одному в рядку).
  4. Оплатити домен – можна будь-яким із понад 10 доступних способів оплати. Після оплати домен care автоматично буде зареєстровано. Якщо ви вже розмістили ваш сайт на хостингу, то він буде доступний одразу після оновлення ДНС у вашого інтернет-провайдера (зазвичай близько години).