Головна » SSL сертифікати » Symantec Secure Site (SAN)

Сертифікат Symantec Secure Site (SAN)

symantec ssl

Рейтинг:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Symantec Secure Site (SAN)

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – напишіть нам і отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
952.24 $1714.04 $2618.68 $-
Symantec Secure Site (SAN)

Перевірка організації

Symantec Secure Site (SAN)

Для мобільних

Symantec Secure Site (SAN)

Зелений рядок


Symantec™ є брендом SSL сертифікатів з найвищим рівнем довіри у світі, оскільки їх сертифікати відображають усім відомий друк Norton™ Secured Seal на кожному сайті, який вони захищають. Symantec Secure Site це багатий на можливості сертифікат з перевіркою організації (OV), шифруванням до 256 біт, щоденним malware скануванням і найвищою в індустрії гарантією ($1,500,000). З цими можливостями та друк Norton, Secure Site забезпечить найвищий рівень захисту та довіри для будь-якого сайту електронної комерції.

Symantec Secure Site (SAN)


Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.Symantec . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкSymantec Site Seal.

Symantec Secure Site (SAN)

Symantec Secure Site (SAN) це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васФизическим лицам та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Symantec Secure Site (SAN)

Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до100 доменів одним SSL-сертифікатом.Symantec Secure Site (SAN) поставляється з1 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Symantec Secure Site (SAN)

Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

 • Chrome 3+ (і вище)
 • Opera 7+ (і вище)
 • Safari всі браузери
 • Firefox 1+ (і вище)
 • Netscape 9+ (і вище)
 • IE 5+ (і вище)
 • AOL 10+ (і вище)

Symantec Secure Site (SAN)
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1500000

Symantec Secure Site (SAN)
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Symantec Secure Site (SAN)

З цим сертифікатом ви отримуєте друкSymantec для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаSymantec відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

Symantec Secure Site (SAN)

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1500000. Це означає, що якщо сайт неправильно перевірений, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1500000 за втрати, пов’язані з цим. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

symantec ssl

Просто запам’ятайте – Symantec це найвідоміше ім’я в інтернеті безпеки. Якщо ви хочете максимального рівня захисту та впізнаваності, то найкращий вибір це сертифікати бренду Symantec. Чому? Тому що разом з додатковими можливостями SSL сертифікати Symantec поставляються з найуніверсальнішим і найпопулярнішим логотипом безпеки на планеті – друк Norton. Ці сертифікати мають

Symantec Secure Site (SAN)

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону.
На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.