Сертифікат Symantec Secure Site Pro (SAN)

symantec ssl

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1500000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка організаціїSAN

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
885.00 $1550.00 $2655.00 $3540.00 $
Symantec Secure Site Pro (SAN)Перевірка організації
Symantec Secure Site Pro (SAN)
Для мобільних
Symantec Secure Site Pro (SAN)Зелений рядок

Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
1996 $100

Опис SSL сертифіката Symantec Secure Site Pro (SAN)

Symantec™ це відоме ім’я в SSL індустрії, і Secure Site Pro це доводить. Цей SSL сертифікат надає більше, ніж стандартне шифрування. Ім’я Symantec та друк Norton checkmark , ось два символи високої довіри в інтернеті, тому ваші клієнти можуть бути впевнені у високій репутації вашого бізнесу та безпечно виконувати транзакції з вами. Ви просто не знайдете більш багатого можливостями сертифіката з перевіркою організації (OV), що робить його чудовим вибором для великих компаній та бізнесів, які бажають підняти своє ім’я на рівень лідерів індустрії.

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.Symantec . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкSymantec Site Seal.

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Symantec Secure Site Pro (SAN) це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васФинансовые организации та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

Symantec Secure Site Pro (SAN)
Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до100 доменів одним SSL-сертифікатом.Symantec Secure Site Pro (SAN) поставляється з1 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

Symantec Secure Site Pro (SAN)
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Chrome 3+ (і вище)

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Opera 7+ (і вище)

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Safari всі браузери

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Firefox 1+ (і вище)

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Netscape 9+ (і вище)

Symantec Secure Site Pro (SAN)

IE 5+ (і вище)

Symantec Secure Site Pro (SAN)

AOL 10+ (і вище)

Symantec Secure Site Pro (SAN)
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1500000

Symantec Secure Site Pro (SAN)
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Symantec Secure Site Pro (SAN)
З цим сертифікатом ви отримуєте друкSymantec для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаSymantec відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

Symantec Secure Site Pro (SAN)

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1500000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1500000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

symantec ssl

Просто запам’ятайте – Symantec це найвідоміше ім’я в інтернеті безпеки. Якщо ви хочете максимального рівня захисту та впізнаваності, то найкращий вибір це сертифікати бренду Symantec. Чому? Тому що разом з додатковими можливостями SSL сертифікати Symantec поставляються з найуніверсальнішим і найпопулярнішим логотипом безпеки на планеті – друк Norton. Це сертифікати мають величезний потенціал ROI і це відмінна інвестиція для будь-якого онлайн бізнесу, якому дуже важлива довіра його клієнтів та безпека.

Symantec Secure Site Pro (SAN)

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.