Сертифікат DigiCert Secure Site Pro

DigiCert Secure Site Pro

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

Site_seal_norton_digisert

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 1-3 дні
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:2000000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка організаціїSAN

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
885.00 1550.00 2855.00 3775.00
DigiCert Secure Site ProПеревірка організації
DigiCert Secure Site Pro
Для мобільних
DigiCert Secure Site ProЗелений рядок

Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
0855 $248

Опис SSL сертифіката DigiCert Secure Site Pro

DigiCert Secure Site Pro – це один із найнадійніших і багатофункціональних із існуючих SSL сертифікатів. Це найкращий серед сертифікатів з ідентифікацією організації, з квантовим шифруванням, цілим рядом функціональних можливостей та універсальними довіреними кореневими сертифікатами DigiCert, що забезпечують високий рівень безпеки. Але Secure Site Pro – це набагато більше, ніж просто SSL сертифікат. Друк сайту Norton Secured ™ привертає увагу ваших клієнтів у той момент, коли вони приходять на ваш сайт, та забезпечує миттєве розпізнавання вашої організації та безпеки. До того ж, пріоритетна перевірка та підтримка означає, що вам не доведеться довго чекати видачі вашого сертифіката. Ваш сайт також виграє від повної оцінки вразливості, щоденного сканування на наявність шкідливих програм та вражаючого веб-брандмауера. А для управління всім цим ви можете використовувати рішення, якому вже довіряють мільйони найуспішніших компаній у світі, DigiCert CertCentral ® Certificate Management Platform – потужне та просте у використанні рішення для управління, яке позбавить вас від нудного витрачання часу використовуючи традиційні рішення. DigiCert Secure Site Pro SSL виходить далеко за рамки простої безпеки підключення – це повноцінне рішення для забезпечення безпеки веб-сайтів.

DigiCert Secure Site Pro

Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.DigiCert . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкDigiCert Site Seal.

DigiCert Secure Site Pro

DigiCert Secure Site Pro це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васДля сайта компании, Интернет магазин та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert Secure Site Pro
Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до248 доменів одним SSL-сертифікатом.DigiCert Secure Site Pro поставляється з0 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

DigiCert Secure Site Pro
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

DigiCert Secure Site Pro

Chrome 3+ (і вище)

DigiCert Secure Site Pro

Opera 7+ (і вище)

DigiCert Secure Site Pro

Safari всі браузери

DigiCert Secure Site Pro

Firefox 1+ (і вище)

DigiCert Secure Site Pro

Netscape 9+ (і вище)

DigiCert Secure Site Pro

IE 5+ (і вище)

DigiCert Secure Site Pro

AOL 10+ (і вище)

DigiCert Secure Site Pro
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 2000000

DigiCert Secure Site Pro
 • Випуск за 1-3 дні
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

Site_seal_norton_digisert
З цим сертифікатом ви отримуєте друкDigiCert для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаDigiCert відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

DigiCert Secure Site Pro

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $2000000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $2000000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert Secure Site Pro

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та великі компанії інтуїтивно обирають цей бренд за доведений досвід упродовж понад 20 років.

Це один із центрів сертифікації з найвищою довірою у світі. Digicert щороку інвестує мільйони у розвиток інфраструктури. Підтримує бренд Norton™, займається криптографією, IoT та блокчейнами. Fortune 100 довіряє Digicert – захищати свої авторизаційні дані.

DigiCert Secure Site Pro

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.