Сертифікат DigiCert Multi-Domain SSL

DigiCert Multi-Domain SSL

Рейтинг довіри:

⭐⭐⭐⭐

Печатка для сайту:

DigiCert Multi-Domain SSL

Тип перевірки: Організація (OV)
Випуск: 5 хвилин
Безкоштовний перевипуск: Необмежено
Шифрування: 256 бит
Максимальний термін: 2 роки
Гарантія:1000000 $

Зелений адресний рядок
Підтримка SAN
Wildcard
Захист домену з і без WWW

Печатка безпеки: Динамическая
Підтримка IDN
Установка на різних серверах
Підтримка браузерів: 99,9%

Перевірка організаціїSAN

Гарантія найкращої ціни:
знайшли дешевше – повідомте нам та отримайте знижку.

1 рік2 роки3 роки4 роки
370.00 650.00 1035.00 1370.00
DigiCert Multi-Domain SSLПеревірка організації
DigiCert Multi-Domain SSL
Для мобільних
DigiCert Multi-Domain SSLЗелений рядок

Додаткові SAN записи

Увімкнено записів:Ціна 1 додаткового запису:Максимум записів:
3120 $249

Опис SSL сертифіката DigiCert Multi-Domain SSL

Мультидомен SSL сертифікат забезпечує гнучкість шифрування до 250 різних доменів або піддоменів. Ви можете захистити всю інфраструктуру одним SSL-сертифікатом. Найкраще те, що ви можете додавати, змінювати або видаляти SAN-записи на льоту, так що ваш захист завжди буде відповідати вашим поточним потребам. Сертифікати SSL DigiCert можуть похвалитися високими криптографічними стандартами, які відповідають або перевершують всі галузеві стандарти стійкості шифрування. Цей мультидоменний сертифікат SSL підкріплений щедрою гарантією в розмірі 1 000 000 доларів. Чудово те, що кожен веб-сайт, захищений вашим багатодоменним SSL-сертифікатом, міститиме ваші перевірені дані про організацію – у вашому друку DigiCert Secure Trust. Це особливо корисно для великих корпоративних компаній, які прагнуть відповідати внутрішнім стандартам безпеки.

DigiCert Multi-Domain SSL

Це сертифікат SSL з перевіркою організації (OV). Зазвичай випуск сертифіката займає 1-3 дні після того, як компанія надасть усю необхідну інформацію, яку запросили.DigiCert . Як тільки процес завершено і сертифікат випущений, відвідувачі вашого швидко побачать різницю, ваш сайт буде працювати за протоколом https, в адресному рядку з’явиться замочок, а на сайт ви зможете встановити друкDigiCert Site Seal.

DigiCert Multi-Domain SSL

DigiCert Multi-Domain SSL це сертифікат із повним 128/256-bit шифруванням. Це ідеальне рішення, якщо у васДля сайта компании, Интернет магазин та відмінний спосіб зробити безпечним форму замовлення або авторизації клієнтів.

DigiCert Multi-Domain SSL
Цей сертифікат підтримує мультидомен, що дозволяє вам захистити до249 доменів одним SSL-сертифікатом.DigiCert Multi-Domain SSL поставляється з3 додаткові домени. Кожен домен отримає той самий рівень шифрування та захисту.

DigiCert Multi-Domain SSL
Цей сертифікат пропонує високу сумісність із мобільними пристроями, включаючи: Microsoft Pocket Internet Explorer, Palm/Handspring Blazer 2.0+, Apple iPhone, iPad Safari, Netfront 3.0+, Blackberry, AT&T. Також сертифікат відмінно підтримується браузерами Chrome 3+, Firefox 1+, Internet Explorer 5+, Opera 7+, Netscape 9+, AOL 10+ та Safari всіх версій.

Сумісність із браузерами

DigiCert Multi-Domain SSL

Chrome 3+ (і вище)

DigiCert Multi-Domain SSL

Opera 7+ (і вище)

DigiCert Multi-Domain SSL

Safari всі браузери

DigiCert Multi-Domain SSL

Firefox 1+ (і вище)

DigiCert Multi-Domain SSL

Netscape 9+ (і вище)

DigiCert Multi-Domain SSL

IE 5+ (і вище)

DigiCert Multi-Domain SSL

AOL 10+ (і вище)

DigiCert Multi-Domain SSL
 • Висока 128/256 біт шифрування, індустріальний стандарт
 • 99% браузерів розпізнають сертифікат
 • Безкоштовний друк для сайту
 • Без ризику: 30 днів манібек та перевипуск
 • Можлива допомога із встановленням
 • Гарантія: 1000000

DigiCert Multi-Domain SSL
 • Випуск за 5 хвилин
 • Верифікація: Організація (OV)
 • Шифрування до 256 біт
 • 99,9% сумісність із браузерами
 • Друк для сайту
 • Необмежено – встановлення на необмежену кількість серверів
 • Безкоштовний перевипуск

DigiCert Multi-Domain SSL
З цим сертифікатом ви отримуєте друкDigiCert для сайту, щоб показати, що ваш сайт захищений сертифікатом відомого SSL бренду.Динамическая печатка просто і швидко встановлюється, печаткаDigiCert відображає назву організації та дату, разом із позначкою часу.

DigiCert Multi-Domain SSL

З цим продуктом, ви отримуєте гарантію $1000000 . Це означає, що якщо сайт неправильно перевірено, або сертифікат неправильно випущений центром сертифікації Certificate Authority (CA), то центр сертифікації компенсує клієнту до $1000000 за втрати із цим пов’язані. Гарантія орієнтована на захист клієнтів і дає їм впевненість, що на вашому сайті можна спокійно робити замовлення.

DigiCert Multi-Domain SSL

DigiCert це бренд для тих, хто розуміє значення преміальної якості та причину високої вартості. Це основний центр сертифікації у світі, який випускає SSL сертифікати Extended Validation (розширеної перевірки) швидко та професійно. DigiCert працює з місцевими агентами з верифікації по всьому світу і готовий говорити вашою мовою. Урядові організації, корпорації та великі компанії інтуїтивно обирають цей бренд за доведений досвід упродовж понад 20 років.

Це один із центрів сертифікації з найвищою довірою у світі. Digicert щороку інвестує мільйони у розвиток інфраструктури. Підтримує бренд Norton™, займається криптографією, IoT та блокчейнами. Fortune 100 довіряє Digicert – захищати свої авторизаційні дані.

DigiCert Multi-Domain SSL

Якщо коротко, то тому що ви отримаєте таку саму послугу, як при покупці напряму в центрі сертифікації, але за набагато нижчою ціною. Як це можливо? Тому що ми купуємо сертифікати у великій кількості та отримуємо великі знижки, які ділимо із нашими клієнтами. Ми багато років займаємося SSL сертифікатами та допоможемо вам зробити найкращий вибір. Ви завжди можете зв’язатися з нами по email, чату та телефону. На всі сертифікати у нас діє гарантія найкращої ціни. Знайшли дешевше? Повідомте нам і отримайте знижку .
А щоб прибрати вам всі ризики ми надаємо гарантію повернення коштів протягом 30 днів після покупки сертифіката.